کد خبر: 661187
تاریخ انتشار :

فرماندار بندرانزلی: قطعا این حریق عمدی است

فرماندار بندرانزلی، با بیان اینکه وسعت حریق تالاب انزلی به ۴۰ هکتار رسیده گفت: هیچ اتفاقی بدون دخالت انسان در طبیعت رخ نمی دهد و قطعا این حریق نیز عمدی است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، فرماندار بندرانزلی، با بیان اینکه وسعت حریق تالاب انزلی به ۴۰ هکتار رسیده گفت: هیچ اتفاقی بدون دخالت انسان در طبیعت رخ نمی دهد و قطعا این حریق نیز عمدی است.

محمد پورخوش سعادت، با بیان اینکه وسعت حریق در نیزارهای تالاب انزلی به ۴۰ هکتار رسیده است، اظهار کرد: متاسفانه آتش به سمت هسته مرکزی تالاب پیش می رود.

وی با اشاره به نیزاری و باتلاقی بودن مسیر دسترسی به منطقه، افزود: راه دسترسی انسانی و خودرویی وجود ندارد و حجم آتش زیاد است.

فرماندار شهرستان بندرانزلی، با بیان اینکه منتظر حرکت دو بالگرد اطفا از فرودگاه سردار جنگل رشت تا انزلی هستیم، خاطرنشان کرد: این بالگردها باید فرایند نصب و آبگیری بسکت را انجام دهند.

وی با تاکید بر عمدی بودن حریق در حاشیه تالاب جهت افزایش اراضی کشاورزی، گفت: هیچ اتفاقی بدون دخالت انسان در طبیعت رخ نمی دهد و قطعا این حریق نیز عمدی است.

پورخوش سعادت، با بیان اینکه امیدواریم با اطفای هوایی تا عصر و شب موفق به مهار آتش شویم، اضافه کرد: بدون اطفای هوایی امکان تداوم آتش سوزی وجود دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها