کد خبر: 662424
تاریخ انتشار :

پیام آمریکا به بازار دلار ایران

برخی از فعالان بازار ارز بر این باورند که روند افزایشی دلار پس از مواجهه با نشست مجمع عمومی سازمان ملل و سفر رئیس‌جمهور به آمریکا جهت شرکت در این نشست‌ها متوقف شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قیمت دلار در بازار ارز روز گذشته نسبت به عصر دوشنبه رنج بود. روند حرکتی قیمت دلار پس از برخورد نرخ این ارز به پله‌های هفتم و هشتم کانال ۳۱ هزار تومان متوقف شد.

نرخ دلار روز سه شنبه در محدوده ۳۱ هزار و ۵۰۰ تا ۳۱ هزار و ۶۰۰ تومان مبادله شد. شب گذشته هم در معاملات پشت خطی قیمت دلار نوسان محدودی را ثبت کرد.

علت توقف قیمت دلار در تهران

برخی از فعالان بازار ارز بر این باورند که روند افزایشی قیمت دلار پس از مواجهه با نشست مجمع عمومی سازمان ملل و سفر رئیس‌جمهور به آمریکا جهت شرکت در این نشست‌ها متوقف شده است.

به عقیده این افراد احتمال برگزاری نشست‌هایی در زمینه قرارداد برجام در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل وجود دارد در نتیجه دلار تا زمان انتشار خبر جدیدی در این زمینه در کانال ۳۱ به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

پیام آمریکایی به بازار دلار ایران

با این حال عده‌ای دیگر بهاظهارات جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره برجام اشاره می‌کردند. سالیوان گفته انتظار ندارد در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به بروز گشایش در مذاکرات رفع تحریم‌های وین منجر شود.

منبع: اقتصادنیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها