کد خبر: 662764
تاریخ انتشار :

ماجرای پرچم مجارستان در دیدار امیرعبداللهیان

روابط عمومی وزارت امور خارجه اعلام داشت: پرچم کشور مجارستان با توجه به ملیت رئیس این دوره مجمع عمومی در محل دیدار قرار داده شده که به لحاظ پروتکل‌های مربوطه امری رایج و معمول می‌باشد.

ماجرای پرچم مجارستان در دیدار امیرعبداللهیان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، انتشار تصاویر خصوصا از دیدارهای دیپلماتیک بعضا حاشیه‌ساز می‌شود. گاهی اوقات که نگاه‌های جناحی و مقاصد سیاسی هم چاشنی کار باشد، این حواشی بیشتر می‌شود. نمونه اخیرش وجود پرچم مجارستان در تصویر منتشر شده از دیدار امیرعبداللهیان با "چابا کروشی" رئیس نشست هفتاد و هفتم مجمع عمومی سازمان ملل متحد و نبود پرچم ایران که برخی انتقادات و حاشیه‌سازی‌ها را به همراه داشت.

آنطور که امیرعبداللهیان و وزارت خارجه توضیح داده‌اند اما انگار این موضوع آنقدرها هم جدی و غیر معمول نبوده است. 

روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه‌ای با توجه به برخی برداشت‌های رسانه‌ای مطرح شده در خصوص پرچم مربوط به دیدار دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با "چابا کروشی" رئیس نشست هفتاد و هفتم مجمع عمومی سازمان ملل متحد اعلام داشت: همانگونه که در تصاویر دیدار دیگر وزرای امور خارجه و مقامات سایر کشورها با چابا کروشی رئیس نشست هفتاد و هفتم مجمع عمومی مشاهده می‌شود، علاوه بر پرچم سازمان ملل متحد، پرچم کشور مجارستان با توجه به ملیت رئیس این دوره مجمع عمومی در محل دیدار قرار داده شده که به لحاظ پروتکل‌های مربوطه امری رایج و معمول می‌باشد.

روابط عمومی وزارت امور خارجه به همراه این اطلاعیه تصاویر ملاقات برخی وزرای امور خارجه کشورها با رئیس مجمع عمومی ٧٧ سازمان ملل را نیز منتشر ساخته است.

امیر عبداللهیان2

امیر عبداللهیان3

 

منبع: فردا نیوز

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها