کد خبر: 663552
تاریخ انتشار :

واکنش تند رئیس سازمان هواپیمایی به ادعای عجیب رائفی‌پور

تسنیم/ رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تکذیب ادعای مطرح شده در خصوص تیراندازی به هواپیمای مسافری، گفت: گزارش تایید شده ای در این باره نداریم.

واکنش تند رئیس سازمان هواپیمایی به ادعای عجیب رائفی‌پور
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمدی محمدی بخش با اشاره به اینکه آیین نامه رعایت حقوق مسافران به دستگاه های ذی ربط ارسال شده که پاسخ آنها با تأخیر روبرو شده است، گفت: در صورت عدم ارسال نظر، این را به مثابه موافقت گرفته و ظرف چند روز آینده آیین نامه را برای اجرا ابلاغ خواهیم کرد.

وی ادامه داد:در خصوص هواپیمای ماهان نیز مداخلات غیرقانونی صورت گرفت که بررسی های لازم در این رابطه صورت گرفت و چنین موردی (بمب گذاری) واقعیت نداشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره ادعای مطرح شده در خصوص تیراندازی به هواپیماهای مسافری، تاکید کرد: ادعاهای مطرح شده در خصوص حمل و نقل هوایی نباید محلی از اعراب داشته باشد و مسئول اصلی پاسخگویی سازمان هواپیمایی کشوری است.

محمدی بخش بیان کرد: تیراندازی به هواپیما هم گزارش تایید شده نداریم به عنوان رییس کمیته امنیت هوایی کشوری اعلام می کنیم اگر ادعایی هم در این رابطه است آنرا بررسی خواهیم کرد.

گفتنی است؛ علی اکبر رائفی پور شب گذشته در بخشی از برنامه ثریا مدعی شد: امروز به سه هواپیمای ایران تیراندازی شده؛ دشمن به دنبال یک ایجاد یک اتفاق بزرگ است تا دوباره مردم را کف خیابان بیاورد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها