کد خبر: 664924
تاریخ انتشار :

اطلاعیه دانشگاه خواجه نصیر درباره حواشی اخیر:

ورود دانشجویان خاطی به دانشگاه خواجه نصیر ممنوع شد

در اطلاعیه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی آمده است: دانشگاه تصمیم گرفته است ورود تعدادی از دانشجویان خاطی به دانشگاه را تا تعیین تکلیف پرونده انضباطی ممنوع کند.

ورود دانشجویان خاطی به دانشگاه خواجه نصیر ممنوع شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی از ممنوع الورودی تعدادی از دانشجویان به دلیل «تداوم رخداد‌های خارج از اخلاق و ادب و اخلال در فرایند‌های دانشگاه» خبر داد.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد؛ پیرو اطلاعیه قبلی مدیریت دانشگاه در خصوص اخلال ایجاد شده در فرایند‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه توسط برخی از دانشجویان، ضمن تشکر از عموم دانشگاهیان که با رعایت مراتب قانونی به حفظ آرامش و انجام فعالیت‌های جاری دانشگاه کمک کردند، متأسفانه اصرار بر تداوم رخداد‌های خارج از اخلاق و ادب و شئون دانشگاهی و اخلال در فرایند‌های دانشگاه توسط جمع معدودی از دانشجویان، مدیریت دانشگاه را با وجود احترام به هرگونه فعالیت دانشجویان در چهارچوب اخلاق و مقررات، ناچار کرد از ظرفیت‌های انضباطی استفاده کند.

 

در ادامه این اطلاعیه آمده است؛ دانشگاه تصمیم گرفته است ورود تعدادی از دانشجویان خاطی به دانشگاه را تا تعیین تکلیف پرونده انضباطی ممنوع کند؛ در این میان مطابق گذشته تأکید می‌شود بهترین راه اعلام نظرات و اعتراضات در محیط مقدس و علمی دانشگاه استفاده از بستر‌های قانونی در فضایی منطقی، فکری و آرام است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها