کد خبر: 666772
تاریخ انتشار :

سرلشکر سلامی: برای مردم ایران یک سرباز فداکار هستیم

پس از سفر نماینده رهبر انقلاب به سیستان و بلوچستان، سرلشکر سلامی نیز وارد این استان شد.

سرلشکر سلامی: برای مردم ایران یک سرباز فداکار هستیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پس از سفر نماینده رهبر انقلاب به سیستان و بلوچستان، سردار سلامی، فرمانده کل سپاه نیز وارد این استان شد.

فرمانده سپاه هدف از سفر را ملاقات و گفت‌وگو با مردم اعلام کرد و گفت: پیامی که داریم این است که ما این لباس را بر تن کردایم تا برای همه مردم ایران و امت اسلام یک سرباز فداکار باشیم.

سرلشکر حسین سلامی، فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طریق فرودگاه زاهدان وارد استان سیستان و بلوچستان شد و در بدو ورود مورد استقبال مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از بزرگان، سران طوایف و ریش‌سفیدان استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

سرلشکر سلامی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای مردم این خطه احترام فوق‌العاده‌ای قائل هستم به‌واسطه اینکه مردمان این دیار شریف، اهل کرامت، باغیرت، جوانمرد و اهل محبت هستند و در مقابل دشمنان این سرزمین همواره مصمم بوده‌اند.

وی افزود: این مردم شایسته هر نوع قدردانی و سپاسگزاری، خدمت، فداکاری و جانبازی از سوی ما هستند که نیروهای مدافع امنیت و حافظان کرامت این سرزمین هستیم.

فرمانده‌کل سپاه پاسداران هدف از این سفر در هفته بسیج را ملاقات با مردمان این دیار و صحبت با آنان عنوان کرد و گفت: پیامی که داریم این است ما این لباس را بر تن کرده‌ایم تا برای همه مردم ایران و برای امت اسلام یک سرباز فداکار باشیم و برای تحقق آرزوهای بزرگ آنها و امنیت، آرامش و پیشرفت هرچه می‌توانیم فداکاری کنیم و سربازان وفاداری برای مردم عزیز ایران از جمله مردم خونگرم سیستان و بلوچستان باشیم.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها