کد خبر: 666942
تاریخ انتشار :

رئیسی:

برون‌رفت از مشکلات موجود به‌زودی اتفاق خواهد افتاد

مشاور رئیس‌جمهور از رئیسی خواست به مدیران اجرایی در استان‌های کشور توصیه کند تا به جای اعمال قدرت، با تدبیر نسبت به تحولات تصمیم‌گیری کنند و رئیس جمهور هم با استقبال از این پیشنهاد تاکید کرد که تلاش دولت برون رفت از مشکلات موجود در کشور است به زودی اتفاق خواهد افتاد.

برون‌رفت از مشکلات موجود به‌زودی اتفاق خواهد افتاد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ماموستا عبدالسلام کریمی در دیداری که اوایل ماه جاری با سید ابراهیم رئیسی درباره اتفاقات اخیر در سطح کشور داشت با قدردانی و تشکر از حسن نیت ریاست ‌محترم جمهور نسبت به اقوام و اهل سنت، در خصوص اتفاقات اخیر در کشور گفت: فضای حاکم در کشور اندکی پیچیده است و ضرورت دارد با بصیرت و تدبیر با آن مواجه شد لذا از حضرت‌عالی در خواست می‌کنم، به مدیران اجرایی در سطح استان‌های کشور توصیه کنند تا بجای اعمال قدرت با تدبیر نسبت به تحولات تصمیم‌گیری کنند.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در ادامه با اشاره به وسع دید رئیس‌جمهور نسبت به اقوام و اقلیت‌ها افزود: جامعه اهل‌سنت کشور دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی در زمینه‌های مختلف است که ان‌شاءالله با تدبیر جناب‌عالی در استفاده از شایستگان اهل‌سنت در بدنه مدیریتی کشور تسریع شود.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات دولتمردان مردمی در توجه ویژه به مناطق کمتر برخوردار کشور از ریاست محترم جمهوری برای توجه ویژه به محرومیت‌زدایی در استان‌هایی نظیر کردستان و سیستان و بلوچستان تشکر کرد.

در این دیدار رئیس‌جمهور ضمن استقبال از دیدگاه‌های تقریبی اظهار داشت: تلاش دولت برون رفت از مشکلات موجود در کشور است که ان‌شاءالله به زودی اتفاق خواهد افتاد.

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها