کد خبر: 667626
تاریخ انتشار :

وداع رئیسی و اعضای دولت با پیکر رستم قاسمی

ایرنا/ مراسم تشییع و وداع با پیکر رستم قاسمی وزیرراه و شهرسازی سابق دولت سیزدهم صبح امروز یکشنبه با حضور رئیس جمهور و اعضای کابینه در مسجدسلمان نهاد ریاست جمهور برگزار شد.

وداع رئیسی و اعضای دولت با پیکر رستم قاسمی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قاسمی از یادگاران دوران دفاع مقدس، بعد از تحمل یک دوره بیماری، پنجشنبه گذشته ۱۷ آذرماه درگذشت و در روز شهادت حضرت زهرا به همرزمان شهیدش پیوست.

سال گذشته و چند ماه بعد از انتخاب مهندس قاسمی به وزارت، نشانه‌های بیماری در وی ظاهر شد اما او ضمن آغاز درمان، با تمام توان وظایف خود را دنبال می‌کرد که از حدود دو ماه قبل بیماری مرحوم قاسمی تشدید شد.

مرحوم قاسمی به همین منظور از رئیس جمهور درخواست کرد با کناره‌گیری او موافقت کند و پس از موافقت رئیس‌جمهور با استعفا، بلافاصله وارد فرآیند جدی درمان شد. پیشرفت بیماری سرطان به‌گونه‌ای بود که درمان افاقه نکرد و در نهایت امروز خانواده و همه دوستان و همرزمانش را در غم از دست دادن خود سوگوار کرد.

کارنامه خدمت مهندس قاسمی چه در دوره وزارت راه و شهرسازی و چه در مسئولیت‌های متعدد قبلی در وزارت نفت، قرارگاه خاتم‌الانبیاء و پشتیبانی از جریان پر افتخار مقاومت، کارنامه‌ای درخشان و مایه آبروی آن عنصر خدمتگزار، مردمی و

ولایتمدار در دنیا و آخرت خواهد بود.بنابر اعلام روابط عمومی کل سپاه، آیین گرامیداشت یاد و خاطره این سردار مخلص و مجاهد خدوم با حضور مقامات و مسئولین عالی رتبه لشکری و کشوری، همکاران و همرزمان و مردم قدرشناس و شهیدپرور روز دوشنبه (۲۱ آذرماه) از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در مسجد پیامبر اعظم (ص) شهرک شهید محلاتی برگزار می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها