کد خبر: 668009
تاریخ انتشار :

وزیر آموزش و پرورش:

باید معلم‌هایی در تراز شهید طهرانی مقدم پرورش یابند

کرمانشاه وزیر آموزش و پرورش گفت: انتظار داریم دانشگاه فرهنگیان معلم‌های در تراز شهید طهرانی‌مقدم تحویل آموزش و پرورش بدهد.

باید معلم‌هایی در تراز شهید طهرانی مقدم پرورش یابند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، یوسف نوری، شامگاه پنحشنبه(۲۴آذر) به صورت سرزده از خوابگاه شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات و نقطه نظرات دانشجویان قرار گرفت.

 نوری در این  بازدید دو ساعته که با حضور استاندار و مسئولان آموزش و پرورش استان کرمانشاه صورت گرفت، با حضور در اتاق‌های خوابگاه پسران پردیس شهید رجایی به گفت‌وگوی صمیمی و صریح با دانشجویان پرداخت.

وزیر آموزش و پرورش در جمع دانشجویان گفت: بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس در مهر ماه سال جاری طبق مصوبه ستاد ملی کرونا در رفع دغدغه‌های معلمان، اساتید، کارکنان و دانش آموزان و دانشجویان و خانواده های آنان نقش مهمی داشت.

وی افزود: بازگشایی حضوری  تاثیر زیادی در ارتقای کیفیت آموزشی برای دانش آموزان و دانشجویان در مدارس و دانشگاه‌ها داشت.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت پرورش معلم‌های متعهد، گفت: انتظار می‌رود دانشگاه فرهنگیان معلم‌های در تراز شهید طهرانی مقدم که فارغ التحصیل دانشگاه شهید رجایی بودند و بیش از ۵۰ اختراع در حوزه مهندسی داشتند، تحویل آموزش و پرورش بدهد.

در ادامه مقام عالی وزارت آموزش وپرورش در جریان روند تجهیز و نوسازی بلوک‌های خوابگاه و کارهای عمرانی محوطه دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه قرار گرفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها