کد خبر: 668558
تاریخ انتشار :

واکنش معنادار وزیر ارشاد به تحریم جشنواره فیلم فجر

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ادعاهای عده‌ای مبنی بر تحریم جشنواره فیلم فجر امسال گفت: در جشنواره سینما حقیقت هم همین حرف‌ها زده می‌شد ولی کلاً ۸ فیلم از جشنواره پس گرفته شد و بیش از ۵۰۰ فیلم به جشنواره رسید.

واکنش معنادار وزیر ارشاد به تحریم جشنواره فیلم فجر
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  درباره ادعاهای عده‌ای مبنی بر تحریم جشنواره فیلم فجر امسال گفت: در جشنواره سینما حقیقت هم همین حرف‌ها زده می‌شد ولی کلاً ۸ فیلم از جشنواره پس گرفته شد و بیش از ۵۰۰ فیلم به جشنواره رسید.

وی افزود: این بهترین جشنواره ما است و از نظر کمیت و کیفیت نسبت به سال گذشته بسیار ارتقا پیدا کرده است. مرکز حوزه سینمای تجربه ما نیز بهترین کارها را تولید کرده و بخش‌های مردمی کارهای عالی تولید کردند که من در روزهای گذشته چند مورد از آن‌ها را دیدم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: ما برای جشنواره فیلم فجر نگرانی نداریم و همه اهالی فرهنگ و هنر به جشنواره به عنوان فصل نشاط و پویایی جامعه هنری کشور نگاه می‌کند و به همین دلیل همه مشتاقانه منتظر شروع جشنواره هستند.

اسماعیلی با اشاره به جلسات هفتگی که با سینماگران دارد، اظهار کرد: ما در سازمان سینمایی با افراد و گروه‌ها نشست و برخاست داریم و برخی سوءتفاهمات که بوده در حال حل شدن است. ما در چارچوب قانون خودمان را موظف به حمایت از اهالی فرهنگ و هنر می‌دانیم.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها