کد خبر: 669254
تاریخ انتشار :

خط و نشان قاطعانه معاون عملیات سپاه برای اسرائیل

فارس/ معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: مطمئن باشید ۸۱ ساله نمی‌شوید از درون فرو می‌پاشید و نشانه‌های این فروپاشی در تشکیل دولت پوشالی خود که با وصله و پینه به هم وصل می‌کنید، پیدا است.

خط و نشان قاطعانه معاون عملیات سپاه برای اسرائیل
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار عباس نیلفروشان معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به رژیم صهیونیستی گفت: می‌خواهم از قول یکی از فرماندهان کریه شما بگویم که اکراه دارم نام زشت او را بر زبان بیاورم، فرمانده سلاخی که خون هزاران فلسطینی بر گردن او است. او در اوایل انقلاب گفت زلزله‌ای که در تهران با وقوع انقلاب اسلامی به وقوع پیوست پس‌لرزه‌های آن تل‌آویو را در هم می‌شکند.

معاون عملیات سپاه پاسداران خطاب به نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد: آقای نتانیاهو دست و پا نزن، پس لرزه‌های زلزله انقلاب به کوچه‌ها و خیابان‌های تل آویو نزدیک شده است. دست از توطئه بردار هر چه دست و پا بزنید بیشتر در باتلاق فروپاشی خودتان فرو می‌روید.

سردار نیلفروشان بیان کرد: مطمئن باشید ۸۱ ساله نمی‌شوید از درون فرو می‌پاشید و نشانه‌های این فروپاشی در تشکیل دولت پوشالی خود که با وصله و پینه به هم وصل می‌کنید، پیدا است.

این فرمانده ارشد نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: ما با ملت بزرگ ایران و با استعانت از خون شهیدان‌مان محکم در سنگرهای انقلاب ایستاده ایم و تا محو و نابودی رژیم جعلی، کودکش و آدمکش صهیونیستی از پای نخواهیم نشست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها