کد خبر: 669429
تاریخ انتشار :

پاسخ تند برزگر به ادعای «عباس جدیدی»

سرمربی سابق تیم ملی نسبت به ادعای برخی از پیشکسوتان کشتی در خصوص اعمال سلیقه در اعزام تیم به المپیک ۲۰۰۰ سیدنی واکنش نشان داد.

پاسخ تند برزگر به ادعای «عباس جدیدی»
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

بحث اعمال سلیقه در اعزام تیم ملی کشتی آزاد به بازی‌های المپیک ۲۰۰۰ سیدنی در ۲ دهه گذشته همواره جای شبهه برای طرفدران این رشته بوده و در چند روز گذشته پیشکسوتان کشتی نیز مطالبی در این زمینه بیان کردند. آنان اعمال نظر شخصی را موجب تغییر وزن دانستند.

عباس جدیدی چند روز پیش در گفت وگویی اعلام کرد بود: برزگر، خادم و صنعتکاران این‌ها آمدند امیر خادم را یک جوری وارد تیم ملی در المپیک سیدنی کردند که نتیجه‌اش این شد که نه امیر خادم مدال گرفت، نه علی حیدری و نه من. در صورتی که دست به ما نمی‌زدند هم علی حیدری طلا می‌گرفت و هم من. ۲ طلای المپیک سیدنی را این آقایان با تصمیم گیری غلط به باد دادند.

منصور برزگر سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک ۲۰۰۰ سیدنی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در واکنش به سخنان عباس جدیدی گفت: بهتر است دهانم را باز نکنم زیرا در این صورت عباس جدیدی حرفی برای گفتن نخواهد داشت او می‌داند من می خواهم از چه چیزی صحبت کنم.

پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی این را هم گفت: عباس جدیدی بهتر است آن شبی که به خانه ما آمد به خاطر بیاورد. من هنوز شاهد آن شب را دارم.

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها