کد خبر: 669597
تاریخ انتشار :

فرمانده کل سپاه:

خطا کاران را به عاقبت سلمان رشدی ارجاع می دهم

سرلشکرحسین سلامی با اشاره به سرنوشت توهین کنندگان به مقدسات مسلمانان تاکید کرد: خطا کاران را به عاقبت سلمان رشدی ارجاع می دهم.

خطا کاران را به عاقبت سلمان رشدی ارجاع می دهم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه درباره جسارت و اهانت نشریه مبتذل شارلی ابدو فرانسه به مقام مرجعیت گفت: آنها با ناتوانی و ناامیدی از اقدامات و توطئه های اخیر خود دست به ارتکاب کارهای ناجوانمردانه مانند همین نشریه شارلی ابدو فرانسه زده اند ، در واقع برای برهم زدن آرامش روانی مسلمانان به مقدساتشان توهین می کنند.

فرمانده کل سپاه با اشاره به برنامه های دشمنان برای ایجاد آشوب و تفرقه در کشورمان اظهار کرد: اگر دشمن احساس کند می تواند با افشاندن بذرتفرقه، آتش درگیری های خونین در ایران عزیز را فراهم کند یک اشتباه بزرگ در محاسباتش است و همانند دیگر اشتباهاتش با آگاهی مردم شکسته خواهد شد، در واقع زحمتشان زیاد می شود و این زحمت نتیجه ای را هم برایشان ندارد.

سرلشکر سلامی در تبیین سرنوشت خطاکاران و توهین کنندگان به مقام مرجعیت خاطرنشان کرد: فرانسوی ها و مدیران این موسسه را به سرنوشت سلمان رشدی ارجاع می دهم ؛ با مسلمانان بازی نکنید، سلمان رشدی سی و چند سال پیش به قرآن و پیامبر اسلام اهانت و جسارت کرد و در مخفیگاه های مخوف پنهان شد.

وی با بیان اینکه بعد از سال ها یک جوان مسلمان انتقام غیرتمندانه ای از سلمان رشدی گرفت و در امان نماند گفت: او الان کجاست ؟ چه وضعیت دارد ؟نمی دانیم ! شاید این جوان رشید را به شهادت برسانند یا رسانده باشند؛ اما واقعیت این است که  سلمان رشدی دیگر باز نمی گردد.

 سرلشکر سلامی در پایان با اشاره به عاقبت خطا کاران، خطاب به آنان تاکید کرد: الان هم این اشتباه بزرگ را مرتکب شدید اما مسلمانان دیر یا زود انتقام خواهند گرفت و ممکن است شما انتقام گیرندگان را بازداشت  کنید اما مردگان دیگر زنده نمی شوند، این درسی است برای آنان تا بدانند دیگر در هیچ نقطه عالم کسی جرئت توهین به مقدسات مسلمانان را نداشته باشد. | منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها