کد خبر: 669794
تاریخ انتشار :

گاز ۴ روستا و ٢ نقطه شهری تربت‌جام قطع شد

تسنیم: فرماندار تایباد و رئیس ستاد بحران تربت جام گفت: گاز چهار روستای قادرآباد، رضاآباد، حسن‌آباد،یاقوتین با جمعیت حدود هزارو هشتصد خانوار قطع شده است.

گاز ۴ روستا و ٢ نقطه شهری تربت‌جام قطع شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حسین جمشیدی  اظهارداشت:با توجه به برودت هوا در شهرستان تربت جام در چهار روستا و تعدادی از نقاط شهری تربت جام گاز قطع شده است.

وی افزود: قادرآباد، رضاآباد، حسن‌آباد،یاقوتین با جمعیت حدود هزارو هشتصد خانوار قطع شده است و زمان قطعی برای وصل شدن گاز مشخص نیست.

جمشیدی با بیان این مطلب که حدود صدهزار مترمکعب در روز مصرف گاز داشتیم خاطرنشان کرد: 130 هزار لیتر نفت به صورت رایگان در بین شهروندان و روستاییان در حال توزیع است.

فرماندار تربت جام عنوان کرد: یکی از مهم ترین مشکلات و زیر ساخت‌های شهرستان تربت جام زیر ساخت تامین گاز است که تمام تامین گاز این شهرستان یک خط 10 اینچ است که از خط مرکزی و اصلی فریمان گرفته می‌شود و این خط 10 اینچ پاسخگوی مصرف مردم نخواهد بود.

وی با توجه به افت شدید گاز و زنگ خطر قطع گاز تاکید کرد: مصرف گاز در مکان‌هایی مانند استخرها، سالن‌های ورزشی، تمام صنوف غیر اضطرار قطع شده و تعطیل هستند و در صورت عدم همکاری و همراهی مردم قطعی گاز حتمی است.

جمشیدی از مردم تربت جام درخواست کرد: مصرف گاز را مدیریت و صرفه جویی کنند و در منزل مسکونی یک بخاری روشن کنند و هر منزل با یک بخاری گرم شود و به پویش هر منزل یک بخاری بپیوندند تا با قطع گاز منازل مواجه نشویم.

رئیس اداره گاز تربت جام نیز گفت: با توجه به برودت هوا و افزایش مصارف خانگی شرایط مصرف گاز در این شهرستان نیاز به مدیریت بیشتر شهروندان دارد و انتظار می‌رود با توجه به افت فشار گاز مردم صرفه جوی کنند.

سعید بهشتیان افزود: از مردم تربت جام درخواست می‌کنیم حداکثر صرفه جویی را در مصرف گاز داشته باشند و به پویش هر منزل یک بخاری بپیوندند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها