کد خبر: 670118
تاریخ انتشار :

خطیب نماز جمعه این هفته تهران مشخص شد

فارس/ سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری برگزار می‌شود.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران مشخص شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

طبق روال، ساعت 10:30 صبح درب‌های مصلای امام خمینی(ره) به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت 11 آغاز خواهد شد. 

حجت‌الاسلام علی نوری سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعهخ این هفته تهران خواهند بود.

وی افزود: در بخش معرفی کتاب این هفته نمازجمعه تهران، کتاب «راز یک فریب» نوشته یوسف غلامی، معرفی می‌گردد.  کتاب «راز یک فریب» که دفتر نشر معارف آن را منتشر کرده است، به تبیین راه کارهای اخلاقی برای پوشش و حجاب زن پرداخته است.

در این کتاب، ضمن بررسی ارزش و جایگاه واقعی زن در دین اسلام، خصوصیات زنان و آفات فکری و عملی مربوط به آنان مانند خودآرایی، زودباوری، خوش‌بینی، دلربایی و وجود کشش غریزی، علل بی‌حجابی زنان و دختران خیابانی و افتادن آنان در دام افراد شیاد مورد بررسی قرار گرفته است.

نگارنده رفتارهای اجتماعی دختران و زنان را در گفتگویی که با برخی از زنان خیابانی و بی‌حجاب غربی انجام داده است، مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و بی‌حجابی و خودآرایی این قبیل از زنان را عامل اصلی مشکلات اجتماعی آنان و فروپاشی نظام خانواده در غرب عنوان کرده است.

کتاب «راز یک فریب» با 30 درصد تخفیف در غرفه کتاب آدینه در ضلع شرقی مصلای امام خمینی(ره) در معرض انتخاب نمازگزاران محترم می باشد.

برنامه میزهای خدمت در تاریخ 30 دی 1401 به شرح زیر می‌باشد:

• حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران

• حضور مدیر کل محترم صنعت، معدن و تجارت استان تهران

• حضور رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان تهران

• کمیته امداد امام خمینی (ره)

• شهرداری تهران

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها