کد خبر: 672235
تاریخ انتشار :

ایران، حمله نظامیان اشغالگر به شهر نابلس را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه حمله تروریستی امروز نظامیان صهیونیست به شهر نابلس در کرانه باختری را به شدت محکوم کرد و خواستار اقدام فوری جامعه بین‌المللی برای توقف و محکومیت نسل کشی فلسطینی‌ها شد.

ایران، حمله نظامیان اشغالگر به شهر نابلس را محکوم کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حمله وحشیانه و تروریستی امروز (چهارشنبه) سوم اسفند ماه نظامیان اشغالگر صهیونیست به شهر نابلس در کرانه باختری را که منجر به شهادت و زخمی شدن ده‌ها تن از مردم بی‌دفاع فلسطین شد، به شدت محکوم کرد.

کنعانی خواستار اقدام فوری جامعه بین‌المللی برای توقف و محکومیت نسل‌کشی فلسطینی‌ها توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی و کابینه نژادپرست و افراطی آن شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به تداوم و تشدید اقدامات جنایتکارانه و تروریستی صهیونیست‌ها در کرانه باختری طی چند ماه اخیر از جمله یورش به مناطق نابلس و جنین و قتل کودکان، زنان و سالخوردگان و تخریب خانه‌های فلسطینی‌ها، ادامه این روند خطرناک را که در سایه سکوت و انفعال مجامع مسؤول بین‌المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر در غرب رخ می‌دهد، غیرقابل تحمل و مایه شرمساری آنان خواند.

وی ضمن تجلیل از مقاومت شجاعانه مردم و به‌ویژه جوانان فلسطینی در بیت‌المقدس، جنین، نابلس و همه مناطق فلسطین اشغالی، خواستار وحدت مواضع و اقدام هماهنگ دولت‌های اسلامی در پشتیبانی از ملت فلسطین و مقاومت مشروع آنان در برابر اقدامات ضد بشری و تروریستی رژیم آپارتاید صهیونیستی شد.

براساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در پی جنایت امروز نظامیان صهیونیست در شهر نابلس ۱۰ نفر شهید و ۱۰۲ نفر نیز زخمی شده‌اند.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها