کد خبر: 672714
تاریخ انتشار :

نماینده مجلس خبر داد:

مسمومیت و بیوتروریسم دانش آموزان ۱۰ مدرسه در اردبیل

سیدکاظم موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: دانش آموزان بیش از ۱۰ مدرسه اردبیل دچار مسمومیت و بیوتروریسم شدند، دشمنان ما به سراغ دختران، نوجوانان و مدارس و خانواده‌ها می‌روند تا رعب و وحشت را در جامعه ایجاد کنند. در این رابطه از وزرای کشور و اطلاعات درخواست می‌کنیم به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

مسمومیت و بیوتروریسم دانش آموزان ۱۰ مدرسه در اردبیل
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نماینده مردم اردبیل در مجلس با اشاره به مسمومیت دانش آموزان بیش از ۱۰ مدرسه اردبیل، از وزرای کشور و اطلاعات خواستار توجه جدی به این موضوع شد و گفت: دشمنان به دنبال ایجاد رعب و وحشت در کشور هستند.

سیدکاظم موسوی در نشست علنی نوبت صبح امروز (پنجشنبه، ۱۱ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش هزینه‌ای لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور، در تذکر شفاهی خطاب به رئیس مجلس، گفت: می‌طلبد به عنوان یکی از سران قوا در مورد مباحث و اتفاقاتی که در کشور می‌افتد اظهارنظر داشته باشید.

وی افزود: دانش آموزان بیش از ۱۰ مدرسه اردبیل دچار مسمومیت و بیوتروریسم شدند، دشمنان ما به سراغ دختران، نوجوانان و مدارس و خانواده‌ها می‌روند تا رعب و وحشت را در جامعه ایجاد کنند. در این رابطه از وزرای کشور و اطلاعات درخواست می‌کنیم به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس یازدهم، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند آنجا که امنیت نیست قدر امنیت فهمیده می‌شود و امنیت از نان شب واجب‌تر است.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها