کد خبر: 680047
تاریخ انتشار :

وجود سفینه فضایی تایید شد! |افشاگری جنجالی آمریکا درباره آدم فضایی‌ها

یکی از مقامات سابق اطلاعاتی آمریکا مدعی شده است که اطلاعات درباره وسایل نقلیه با منشا غیر انسانی، به صورت غیرقانونی از کنگره آمریکا پنهان می‌شود.

وجود سفینه فضایی تایید شد! |افشاگری جنجالی آمریکا درباره آدم فضایی‌ها
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از خبرآنلاین، اخیرا یکی از مقامات اطلاعاتی سابق آمریکا با افشاگری اعلام کرد که دولت این کشور، چندین وسیله حمل و نقل "دست نخورده " متعلق به موجودات فرازمینی را در اختیار دارد و بعد از انتشار این افشاگری‌ها بود که از دولت آمریکا خواسته شد تا از شواهد موجود درباره یوفوها رونمایی کند.

دیوید گروش، یکی از مقامات سابق اطلاعاتی آمریکاست که مسئولیت تجزیه و تحلیل پدیده‌های غیرعادی غیرقابل توضیح (UAP) را در یکی از آژانس‌های دفاعی آمریکا عهده‌دار بود. حالا او مدعی شده که دولت آمریکا به چند وسیله حمل و نقل با منشا غیرانسانی دسترسی دارد.

طبق گفته آقای گروش به دبریف، اطلاعات درباره این وسایل نقلیه به صورت غیرقانونی از کنگره آمریکا پنهان می‌شود. او در عین حال یادآوری کرده که وقتی که او اطلاعاتی محرمانه مربوط به این وسایل نقلیه را در اختیار کنگره قرار داد، با اقدامات تندی از سوی مقامات دولتی روبرو شد و در ماه آوریل، پس از ۱۴ سال فعالیت در سازمان اطلاعاتی آمریکا، پست دولتی‌اش را ترک کرد.

جاناتان گری، یکی از مقامات اطلاعاتی فعلی آمریکا در مرکز اطلاعات ملی هوا و فضا (Nasic)، وجود مواد عجیب و غریب را تائید کرد و در این باره گفت:« ما تنها نیستیم.»

این افشاگری‌ها در شرایطی انجام شده که انبوهی از مشاهدات و گزارش‌ها، بار دیگر توجهات را به سفینه‌های بیگانه و سفرهای احتمالی موجودات فرازمینی به سیاره ما در سال‌های اخیر جلب کرده است.

پنتاگون و انتشار گزارشی درباره UAP ها

در سال ۲۰۲۱ بود که پنتاگون گزارشی را درباره UAPها منتشر کرد (در بسیاری از جوامع، عبارت UAP به یوفو ترجیح داده می‌شود). در این گزارش به بیش از ۱۴۰ مورد از رویارویی با UAP ها اشاره شده که قابل توضیح و توجیه نبودند.

این گزارش بعد از افشای یک فیلم نظامی که در آن اتفاقات ظاهرا غیرقابل توضیحی در آسمان مشاهده می‌شد، منتشر گردید. در عین حال خلبانان نیروی هوایی نیز شهادت داده‌اند که چندین بار در سواحل آمریکا با اشیای عجیب و غریبی روبرو شده‌اند.

گروش که پیش از این نیز اعلام کرده بود که پنتاگون در یک برنامه مخفی به بررسی یوفوها پرداخته، در گفتگو با دبریف اعلام کرد که دولت و پیمانکاران دفاعی آمریکا در طول دهه‌ها در حال بازیابی قطعاتی از این وسایل حمل و نقل غیرانسانی و در برخی مواقع یک وسیله نقلیه کامل بوده‌اند. او در این رابطه گفت:« ما درباره منشا یا هویتی غیرعادی صحبت نمی‌کنیم. این مواد شامل وسایل حمل و نقل دست نخورده و نیمه دست نخورده هستند.»

وسایلی که با هوش غیرانسانی ساخته شده‌اند

او در ادامه به این نکته اشاره کرد که آنالیزهای انجام شده، نشان داد که این ماده، منشا عجیب و غریبی دارد، یعنی با هوش غیرانسانی ساخته شده؛ یا با منشا فرازمینی و یا ناشناخته:«این ارزیابی براساس مورفولوژی وسیله نقلیه و آزمایش علم مواد و داشتن آرایش اتمی منحصر به فرد و تست‌های رادیولوژیک انجام شد.»

گری که پدیده‌های غیرعادی غیرقابل توضیح را در Nasic مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد نیز روایت‌های گروش را تائید کرده و گفته:« پدیده هوش غیرانسانی واقعی است. ما تنها نیستیم. شناسایی چنین چیزهایی تنها به آمریکا محدود نمی‌شود؛ این یک پدیده جهانی است و هنوز راهکاری جهانی برای این مسئله به دست نیامده.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما