کد خبر: 680275
تاریخ انتشار :

رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت گزارش داد

جزئیات کامل از اعتراضات روز گذشته ایذه

طی دو هفته گذشته گروه‌های ضدانقلاب با برگزاری نشست‌های هماهنگی از طریق کلاب هاوس بر ضرورت موج‌سازی در داخل و خارج از کشور به بهانه سال‌روز تولد مرحوم کیان پیرفلک تاکید کرده بودند.

جزئیات کامل از اعتراضات روز گذشته ایذه
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از نورنیوز، روز یکشنبه و به‌دنبال فراخوان غیرقانونی مادر مرحوم کیان پیرفلک که به بهانه سال‌روز تولد فرزندش برای تجمع بر مزار او در روستای پرچستان گوروئی اعلام شد، فردی که گفته می‌شود پسرعموی مادر کیان است در اقدامی وحشیانه سروان محمد قنبری یکی از افسران فراجا که برای تامین امنیت در محل برگزاری تجمع حضور داشت را با خودروی شخصی خود مورد حمله عامدانه قرار داد و به شهادت رساند.

این اقدام جنایت‌کارانه و مشکوک که بسترساز اصلی آن خانواده مرحوم کیان پیرفلک و به‌ویژه مادر او هستند، پس از آن انجام شد که طی دو هفته گذشته گروه‌های ضدانقلاب با برگزاری نشست‌های هماهنگی از طریق کلاب هاوس بر ضرورت موج‌سازی در داخل و خارج از کشور به بهانه سال‌روز تولد مرحوم کیان پیرفلک تاکید کرده بودند.

طی روزهای گذشته، انتشار مطالب تحریک‌کننده متعدد در صفحه اینستاگرام «ماه‌منیر مولایی‌راد» مادر کیان پیرفلک که با استقبال گسترده ضدانقلاب و رسانه‌های معاند روبرو شد، عملا موجب شکل‌گیری فضای منفی علیه نیروهای حافظ امنیت، ذیل گزاره دروغ دست داشتن آنها در کشته شدن کیان شد.

با وجود اقدام سریع دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی در شناسایی عاملان تیراندازی به خودروی خانواده پیرفلک که موجب کشته شدن فرزند خردسال این خانواده شد، مادر او از ابتدای وقوع این حادثه تلخ بدون ارائه هیچ‌گونه دلیل و مدرک مستند، صرفا بر ادعای خود و فضاسازی از طریق فضای مجازی تاکید داشته و بر تداوم این مسیر غلط اصرار دارد.

اغتشاشات پائیز گذشته که بسترساز بسیج همه‌جانبه معاندین و ضدانقلاب خارج‌نشین علیه امنیت کشور شد ضمن آنکه هزینه‌های مادی و معنوی قابل توجهی را در حوزه‌های مختلف برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به همراه داشت، امیدواری گروه‌های ورشکسته سیاسی در خارج و دنباله‌های داخلی آنان برای ضربه به امنیت و آرامش کشور را به صورت بی‌سابقه‌ای افزایش داد.

انتشار گسترده و سریع خبر کشته شدن عامل زیر گرفتن مامور مظلوم فراجا در رسانه‌های معاند بدون اشاره به جنایت نفرت‌انگیز او در رسانه‌های معاند و موج‌سازی برای بر هم زدن آرامش منطقه نشان می‌دهد که متاسفانه مماشات و رأفت نظام اسلامی در برابر افرادی که به هر بهانه به‌دنبال لطمه زدن به امنیت و آرامش کشور هستند، موجب تجری آنان تا حد به شهادت رساندن ماموران حافظ امنیت شده است.

به طور قطع عموم جامعه که مهمترین نیاز و اولویت‌شان حراست قاطعانه حاکمیت از امنیت و آرامش کشور است انتظار دارند تا نهادهای مسئول به‌ویژه قوه قضاییه با اقداماتی از این دست قاطعانه و بدون اغماض برخورد کنند و اجازه ندهند که گروهی ناآگاه و یا فریب خورده، اصلی‌ترین پایه‌های ایجاد نظم و امنیت پایدار در کشور را با اعمال و رفتار ساختارشکنانه خود با آسیب و صدمه روبرو کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها