کد خبر: 685197
تاریخ انتشار :

عامل شهادت سعید رحمانی در زابل بازداشت شد + عکس

معاون اطلاعات فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری یک نفر از عاملان شهادت سرباز وظیفه سعید رحمانی در شهرستان زابل خبر داد.

عامل شهادت سعید رحمانی در زابل بازداشت شد + عکس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 سرهنگ محمود خیراتی در زاهدان اظهار کرد: در پی شهادت  شهید سعید رحمانی  در حوزه مرزی شهرستان زابل، با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی مشخص گردید یک عضو از اشرار در محور شهرستان زابل با یک خودرو درحال تردد می باشد و پس از رصد لحظه به لحظه ای اقدامات و تحرکات این فرد، سرانجام پس از شناسایی و با اشراف دقیق اطلاعاتی طی یک عملیات منسجم و هماهنگ، فرد شرور  دستگیر  شد.

معاون اطلاعات فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این فرد که دارای تابعیت ایرانی می باشد با یک برنامه ریزی هدفمند در سال 1399 در منطقه مرزی شهرستان زابل اقدام به شهادت سرباز رشید اسلام سعید رحمانی در شهرستان زابل کرده است.

سرهنگ خیراتی در پایان با اشاره به معرفی شرور به مراجع قضایی تصریح کرد: با توجه به سرنخ‌های بدست آمده دستگیری اعضای دیگر این  گروهک  شرور در دستور کار ماموران قرار دارد.

شایان ذکر است خبر دستگیری فرد شرور به خانواده معظم شهید سعید رحمانی اطلاع رسانی داده شد که موجبات شادی و تسلی خاطر خانواده شهید گردید.

PIN1sn7POblD

منبع: رکنا

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما