کد خبر: 685333
تاریخ انتشار :

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیانیه داد + متن

فارس/ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی به دنبال حمله تروریستی به حرم شاهچراغ تاکید کرد: این جنایت، گرچه به حسب اطلاعات رسیده به دست مزدوران داعشی حادث شد؛ اما دست‌های پشت پرده صهیونیزم و آمریکای کینه توز و به وجود آورنده داعش، در این اقدام ستمکارانه نادیده گرفته نخواهد شد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیانیه داد + متن
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی حمله تروریستی به شاهچراغ را محکوم کرد که متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (شاهچراغ) -علیه‌السلام- بار دیگر موجب داغدار شدن دلهای محبان اهل بیت -علیهم السلام- شد.

این جنایت، گرچه به حسب اطلاعات رسیده به دست مزدوران داعشی حادث شد؛ اما دست‌های پشت پرده صهیونیزم و آمریکای کینه توز و به وجود آورنده داعش، در این اقدام ستمکارانه نادیده گرفته نخواهد شد.

عاشورا مبدأ و مقصد ملت حسینی ایران است و این تحرکات زبونانه و خباثت آمیز، ملت ما را از حرکت ظلم ستیزانه خود باز نخواهد داشت.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محکوم کردن جنایت تروریستی در سومین حرم اهل بیت -علیهم السلام- در ایران، از مسئولان اطلاعاتی و امنیتی کشور می‌خواهد، قاطعانه ریشه‌ها و شبکه‌های وابسته به تروریست‌ها را شناسایی و به سزای اعمالشان برسانند و چون گذشته در مجاهدت‌های خاموش خود، نابودکننده برنامه‌های دشمنان اسلام و ایران باشند. شهادت و مجروح شدن جمعی از هم وطنانمان در این حمله تروریستی را به ساحت مقدس حضرت ولیعصر -عجل الله تعالی فرجه الشریف-،رهبرمعظم انقلاب- مدظله‌العالی-، مراجع عظام تقلید-دامت برکاتهم- و ملت شهید پرور و عاشورایی ایران تسلیت عرض می‌نماییم.

امیدواریم مجروحان این حادثه به دعای پر مهر حضرت حجت -ارواحنا لتراب مقدمه الفداء- شفای عاجل پیدا کنند و شهدای عزیز این واقعه با اولیاء الله محشور گردند. ان‌شاءالله.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها