کد خبر: 687065
تاریخ انتشار :

واکنش قدیرف به درج نام مادرش در لیست تحریم‌های آمریکا

رهبر چچن در کانال تلگرامی خود نوشت، تصمیم واشنگتن در وارد کردن نام مادرش در فهرست تحریم‌های ایالات متحده یک بی اعتنایی عمدی و بدبینانه به همه هنجارهای اخلاقی است.

واکنش قدیرف به درج نام مادرش در لیست تحریم‌های آمریکا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، به نقل از خبرگزاری تاس، رمضان قدیرف، رهبر چچن همچنین نوشت: من دیگر از تصمیم‌های تحریمی غیرمنطقی آمریکا و غرب غافلگیر نمی‌شوم. حالا مادر عزیز خودم "ایمانی قدیروا" در لیست قرار گرفته است! تمام دنیا می‌دانند که او فقط در فعالیت‌های خیریه مشغول است.

وی در ویدئویی که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده، خواستار لغو تحریم‌ها علیه مادرش شده است.

قدیرف نوشته است: این تحریم‌ها فقط ما را متحد می‌کند. اگر ایالات متحده چنین روش‌های مجرمانه‌ای را برای خود مشروع کرده باشد، ما هیچ محدودیتی برای خود قائل نخواهیم شد. کمپین‌های جنگ اول و دوم چچن، گرجستان، اوکراین، همه اینها پروژه‌های ایالات متحده در فضای پس از شوروی است و البته درگیری‌های دیگر در سرتاسر جهان که به دلایل ساختگی آغاز شده‌اند. اما، اگر جنایتکاران آمریکایی برای چنین جنایاتی در جاهای دیگر بدون مجازات فرار کنند، این شانسی برای روسیه ندارد. بگذارید با تحریم‌های شدید خود علیه ما سرگرم شوند.

اخیرا، آمریکا ۱۱ فرد دیگر را در فهرست تحریم‌ها علیه روسیه قرار داده که شامل مادر قدیرف هم می‌شود. دیگر افرادی که در این فهرست افزوده شدند "خوچیف"، نخست وزیر چچن، "زامد چالائف"، فرمانده پلیس ویژه وزارت داخلی چچن و "منصور سولتایف"، کمیسیونر حقوق بشر چچن هستند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها