کد خبر: 687312
تاریخ انتشار :

واکنش استاندار وقت کرمان به سخنان باهنر؛ کذب محض است

ایسنا/ استاندار وقت کرمان اظهارات اخیر محمدرضا باهنر درباره توصیه به وی برای انتخاب فرماندار را کذب محض دانست.

واکنش استاندار وقت کرمان به سخنان باهنر؛ کذب محض است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اخیر در بخشی از گفت‌وگویی که داشته،  مدعی شد: «مجلس هفتم که نماینده کرمان بودم، سردار رئوفی استاندار کرمان بود، خبردار شدم که کرمان فرماندار ندارد و سرپرست در فرمانداری است. به استاندار گفتم چرا فرماندار انتخاب نمی‌کنی؟ در پاسخ به مضمون این جمله را گفت که من نذر کردم تو بگویی چه کسی فرماندار شود، هرکس که تو بگویی را فرماندار می‌کنم. جواب دادم آقای رئوفی‌ تا پایان دولت هم صبر کنی امکان ندارد فرماندار معرفی کنم. وظیفه شماست که فرماندار منصوب کنی و وظیفه من است که از او کار بخواهم و حمایتش کنم. اما الان نمایندگان را ببینید؛ از زمانی که رقابت انتخاباتی آغاز می‌شود وعده تغییر استاندار و فرماندار می‌دهند تا زمانی که در مجلس این کارها را دنبال می‌کنند. مدیرکل و مدیرعامل عوض می‌کنند در حالی که نماینده حق چنین کاری ندارد.»

سردار سرتیپ محمد رئوفی نژاد استاندار وقت کرمان نیز در جوابیه‌ای در پاسخ به سخنان محمدرضا باهنر  نوشته است:  «امام حسین (ع) می‌فرماید «صدق و راستی عزّت است و دروغگویی «ناتوانی» است».

در مصاحبه‌ای که خبرگزاری ایسنا در روزهای اخیر با آقای محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام داده است، مطلبی از وی به نقل از بنده منتشر شده مبنی بر این‌که « مجلس هفتم که نماینده کرمان بودم، سردار رئوفی استاندار کرمان بود، خبردار شدم که کرمان فرماندار ندارد و سرپرست در فرمانداری است. به استاندار گفتم چرا فرماندار انتخاب نمی‌کنی؟ در پاسخ به مضمون این جمله را گفت که من نذر کردم تو بگویی چه کسی فرماندار شود، هرکس که تو بگویی را فرماندار می‌کنم. جواب دادم آقای رئوفی‌ تا پایان دولت هم صبر کنی امکان ندارد فرماندار معرفی کنم. وظیفه شماست که فرماندار منصوب کنی و وظیفه من است که از او کار بخواهم و حمایتش کنم».

این در حالی‌ست که موضوع مطرح شده توسط آقای باهنر کذب محض است و از شخصیتی مثل ایشان جای بسی تاسف و تعجب دارد.

آقای باهنر به‌خوبی می‌داند، سبک مدیریت بنده چه در دوران فرماندهی و چه در دوران استانداری از این نوعی که وی به آن اشاره کرده، هرگز نبوده است، بلکه همیشه با توکل به خداوند و توجه به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای و همچنین با اقتدار و بدون ملاحظه و بدون مماشات و بدون باج دادن به هیچ شخص و جناحی بوده وهیچ‌وقت خودم را مدیون و وام‌دار فرد و جناحی ندانسته‌ام و همیشه مدیون مردم و شهدای گرانقدر بوده‌ام.

با تاکید مجدد بر اینکه مطالب آقای باهنر در مورد بنده کذب محض است به وی توصیه می‌کنم، بهتر است از سوژه‌های مناسب و واقعی که کاربردهای تبلیغاتی برای حمایت از افراد مورد نظرش دارد، بهره ببرد و نه با استفاده از مطالب غیرواقع.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها