کد خبر: 688285
تاریخ انتشار :

جزئیات یک همایش با حضور رهبر انقلاب که بصورت زنده پخش خواهد شد

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از برگزاری همایش سراسری «جهاد و مقاومت، از دیروز تا امروز» با حضور رهبر انقلاب اسلامی در حسینیه امام (ره) خبر داد.

جزئیات یک همایش با حضور رهبر انقلاب که بصورت زنده پخش خواهد شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه‌های این بنیاد برگزاری همایش سراسری «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» است که چهارشنبه - ۲۹ شهریورماه - در محضر مقام معظم رهبری در حسینیه حضرت امام (ره) برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: قرار است این همایش در سراسر کشور، مراکز استان‌ها، شهرستان‌ها، پایگاه‌ها و نواحی مقاومت بسیج، پادگان‌های نیروهای مسلح، دانشگاه‌های نیروهای مسلح و در همه مراکزی که فعالیت‌های فرهنگی هنری دارند به صورت تصویری و زنده و مستقیم از شبکه‌های صدا و سیما پخش شود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بیان داشت: پیشکسوتان، فعالان حوزه دفاع مقدس و مقاومت و اقشار مختلف در این مراسم حضور دارند، اقوام ایرانی و نمایندگان ادیان توحیدی، خانواده شهدای دفاع مقدس، مقاومت، مدافعان سلامت و مدافعان امنیت از دیگر افراد حاضر در این جلسه و در سراسر کشور هستند.

سردار کارگر ابراز امیدواری کرد که با برگزاری این مراسم صبح روز ۲۹ شهریور در حسینیه حضرت امام(ره) قشرهای مختلف بتوانند بهره لازم را از این مراسم ببرند.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته نیز تجربه برگزاری این مراسم را داشتیم، یادآورشد: این چهارمین سال است که این اتفاق خوب می‌افتد. سال اول به لحاظ کرونا ارتباط تصویری با مقام معظم رهبری داشتیم و سال دوم با حضور ریاست جمهوری اسلامی این مراسم برگزار شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس افزود: امسال هم در قالب این مراسم در محضر مقام معظم رهبری خواهیم بود و امید است بتوانیم بهره لازم را ببریم.

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما