کد خبر: 689686
تاریخ انتشار :

رهبر انقلاب: امروز دشمنی با اسلام از همیشه آشکارتر است

رهبر انقلاب در دیدار مسئولان نظام، سفرای کشور‌های اسلامی و میهمانان کنفرانس وحدت فرمودند: امروز دشمنی با اسلام از همیشه آشکارتر است.

رهبر انقلاب: امروز دشمنی با اسلام از همیشه آشکارتر است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

همزمان‌ با خجسته‌ سالروز میلاد پیامبر رحمت‌ و هدایت‌ حضرت‌ محمد(ص‌) و امام‌ صادق‌(ع‌)، جمعی از مردم، مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و مهمانان کنفرانس وحدت با رهبر انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.

مهمترین بخش بیانات رهبر انقلاب به شرح زیر است:

امروز دشمنی با اسلام از همیشه آشکارتر است

* یک نمونه جاهلانه آن، اهانت به قرآن کریم است؛ کاری که یک ابله جاهلی انجام میدهد و یک دولتی حمایت میکند. این نشان‌دهنده این است که این مساله، صحنه‌ی این قضیه و اهانت به قرآن نیست.

* بحث ما طراحان این جنایت و این کار نفرت‌انگیز است.

* اینها خیال میکنند میتوانند قرآن را تضعیف کنند؛ اشتباه میکنند؛ خودشان را خراب میکنند.

پیامبر اعظم نسخه‌ی درمان همه‌ی دردهای عمده‌ی بشریت را به بشر عرضه کرد/ این خورشید تابان عالم هستی به گردن همه‌ی آحاد بشریت حق دارد

* درباره‌ی پیامبر اعظم حقیقتاً زبان بنده و امثال بنده قاصر است از بیان، و ذهن و دل بنده و امثال بنده قاصر است از فهم درباره‌ی شخصیت والای آن بزرگوار. یک کلمه را فقط از این کتاب قطور فضل پیامبر اعظم بنده مختصراً عرض میکنم امروز و آن، این است که این خورشید تابان عالم هستی به گردن همه‌ی آحاد بشریت حق دارد.

* همه‌ی آحاد بشریت، چه مؤمنین به این دین و چه غیر آنها مدیون پیامبر اعظم و به معنای واقعی کلمه متعلق دِین آن بزرگوار هستند.

* پیامبر اعظم نسخه‌ی درمان همه‌ی دردهای عمده‌ی بشریت را به بشر عرضه کرد. 

در حال تکمیل...

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها