کد خبر: 690070
تاریخ انتشار :

ایتالیا پشت اسرائیل درآمد | عملیات فلسطین خائنانه بود!

رئیس‌جمهوری ایتالیا عملیات جبهه مقاومت فلسطین را حمله‌ای خائنانه و بسیار هولناک خواند و گفت که در چنین شرایط پرالتهابی با صهیونیست‌ها ابراز همبستگی می‌کند.

ایتالیا پشت اسرائیل درآمد | عملیات فلسطین خائنانه بود!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از ایرنا،  سرجیو ماتارلا شنبه در پیامی به اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی عملیات جبهه مقاومت فلسطین را «حمله‌ای خائنانه» و «بسیار هولناک» خواند و گفت که در «چنین شرایط پرالتهابی» با صهیونیست‌ها ابراز همبستگی می‌کند.

رزمندگان مقاومت فلسطین از صبح شنبه عملیات همه‌جانبه و بی‌نظیر خود را از غزه علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کردند؛ عملیاتی که در عمر ۷۵ ساله اشغالگران غاصب نظیر نداشته و صهیونیست‌ها را در شوک فرو برده است.

منابع صهیونیستی اعلام کردند که در این عملیات تاکنون ۳۰۰ نفر در سرزمین‌های اشغالی به هلاکت رسیده و یک هزار و ۴۵۲ تن دیگر نیز زخمی شده‌اند.

همچنین اسارت ۳۵ نظامی صهیونیست و اعلام آن از سوی حماس و تایید آن از سوی منابع صهیونیستی فقط در طول سه ساعت اولیه عملیات از دیگر رویدادهای مهم عملیات بی‌نظیر رزمندگان فلسطینی است.

ارتش رژیم صهیونیستی نظامیان ذخیره خود را فراخواند و اقدام به بمباران غزه کرد. در پی حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه ۲۳۲ تن شهید و یک هزار و ۶۹۷ نفر نیز زخمی شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها