کد خبر: 692564
تاریخ انتشار :

شرایط عالی دریافت 2 وام فوری یک روزه | وام ویژه دولتی بدون نوبت و ضامن به محض افتتاح حساب

افرادی که برای کسب و کار خود باید دفتر داشته باشند یا پزشکانی که مایل به افتتاح مطب شخصی هستند و کمبود نقدینگی دارند، در صورتی که مشتری بانک مسکن باشند امکان استفاده از تسهیلات «خرید مطب و دفترکار» این مجموعه را دارند.

شرایط عالی دریافت 2 وام فوری یک روزه | وام ویژه دولتی بدون نوبت و ضامن به محض افتتاح حساب
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

افرادی که برای کسب و کار خود باید دفتر داشته باشند یا پزشکانی که مایل به افتتاح مطب شخصی هستند و کمبود نقدینگی دارند، در صورتی که مشتری بانک مسکن باشند امکان استفاده از تسهیلات «خرید مطب و دفترکار» این مجموعه را دارند.

به نقل از رده، اشخاصی که به منظور خرید مطب یا دفترکار به تسهیلات بانک مسکن احتیاج دارند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری افتتاح کنند. ضمنا متقاضیان باید پروانه فعالیت و جواز کسب داشته باشند. سقف این تسهیلات براساس محل سکونت متقاضیان متفاوت است. اگر متقاضی ساکن شهر تهران باشد، حداکثر مبلغ وام مذکور برای وی 1 میلیارد و 200 میلیون تومان خواهد بود. سقف این تسهیلات برای ساکنان شهرهای بالای 200 هزار نفر و دیگر شهرها به ترتیب، 900 میلیون و 700 میلیون تومان اعلام شده است. افرادی امکان دریافت این وام را دارند که سند ملک مورد نظر را به بانک ارائه بدهند. سود این تسهیلات 23 درصد است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت وام مذکور به 36 ماه می‌رسد.

به منظور پرداخت این وام، مشتریان باید رتبه اعتباری مناسب را داشته باشند. همچنین باید مدارک هویتی خود و اطلاعات مورد نیاز مطب یا دفتر محل کار را به شعبه تسهیلات دهنده ارائه بدهند.

مبلغ اقساط وام 1 میلیارد و 200 میلیون تومانی چقدر است؟

با توجه به مبلغ وام برای ساکنان تهران، حداکثر مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، میزان هر قسط به 46 میلیون و 451 هزار و 666 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات، 472 میلیون و 259 هزار و 971 تومان و جمع رقم وام و سود آن، 1 میلیارد و 675 میلیون و 759 هزار و 971 تومان خواهد بود.

دریافت وام 5 میلیاردی بانک سپه با سود 8 درصدی

مشتریان بانک سپه این امکان را دارند با سپرده گذاری کوتاه مدت عادی حداقل دو ماهه یا حداکثر 12 ماهه در یکی از شعب این مجموعه، تا 200 درصد سپرده خود وام دریافت کنند. این تسهیلات تحت عنوان طرح «نگین آتیه» ارائه شده است.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، آن دسته اشخاصی که مایل به دریافت وام طرح نگین آتیه هستند باید بدانند که سقف این تسهیلات 5 میلیارد تومان و کف آن 2 میلیون تعیین شده است. افراد به منظور درخواست این تسهیلات باید حداقل 1 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات مسدودی سپرده است اما در مدت زمان انسداد حساب به آن سود یک درصدی تعلق می‌گیرد. سود این وام بین 8 تا 23 درصد اعلام شده و به ازای کاهش هر 9 قسط، یک درصد از سود تسهیلات کم می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به 60 ماه می‌رسد

با توجه به حداکثر مبلغ وام، مدت زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط 140 میلیون و 952 هزار و 355 تومان است. کل سود تسهیلات به 3 میلیارد و 457 میلیون و 141 هزار و 327 تومان می‌رسد. مجموع رقم وام و سود آن نیز 8 میلیارد و 457 میلیون و 196 هزار و 327 تومان خواهد بود.

بانک سپه با ارائه طرح وام نگین آتیه چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

هدف اصلی بانک سپه از ارائه چنین تسهیلاتی، حفظ رقابت پذیری در بازار پول و پوشش مدیریت شده نیازهای تسهیلاتی گروه مشتریان هدف بانکداری خرد و اصناف، بهبود وضعیت مدیریت نقدینگی و رشد جریان‌های نقد ورودی پایدار از طریق تجهیز منابع و تداوم بخشی به خودگردانی منابع و مصارف طرح‌های سپرده – تسهیلاتی و… است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    Markets

    دیگر رسانه ها