کد خبر: 692868
تاریخ انتشار :

نگاه تحلیلگر/ گفت‌وگوی «نامه‌نیوز» با منصور حقیقت‌پور

خالص‌سازها قدرت بیشتری بگیرند، اجازه نفس‌کشیدن هم نمی‌دهند

یک فعال سیاسی گفت: آن خانمی که می‌گوید مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست خودش نامزد نمایندگی مجلس است و اگر راست می‌گوید اعلام کند فقط حزب‌اللهی‌ها به من رأی دهند و من رأی هیچ بخش دیگری از مردم را نمی‌خواهم.

خالص‌سازها قدرت بیشتری بگیرند، اجازه نفس‌کشیدن هم نمی‌دهند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه‌نیوز: بحث بر سر جمله مهمان تلویزیون مبنی بر «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست» ادامه دارد و باز هم واکنش‌های متعدد دیگری از سوی فعالان سیاسی ابراز شده است تا حدی که اخیرا مهدی فضائلی، عضو دفتر حفظ‌ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی، این سخن را نادرست عنوان کرد. حالا پرسش آن است که چه گروهی خواهان تقسیم‌بندی مردم‌اند؟ چه گروهی از این دوقطبی‌سازی‌ها سود می‌برند؟

منصور حقیقت‌پور، فعال سیاسی، درباره این موضوع به «نامه‌نیوز» گفت: «آن خانمی که گفت مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست اشتباه بزرگی را مرتکب شد. جای بحثی نیست که ایران برای همه ایرانیان است و این افرادی که چنین حرف‌هایی را می‌زنند می‌خواهند همه‌چیز را برای خودشان کنند. می‌گویند صداوسیما باید برای ما باشد، امام و رهبری را می‌خواهند فقط برای خود کنند و حالا می‌گویند کل کشور برای ماست. این خانم خودش نامزد انتخابات مجلس از البرز است و اگر راست می‌گوید اعلام کند که فقط حزب‌اللهی‌ها به من رأی دهند و من رأی هیچ بخش دیگری از مردم را نمی‌خواهم».

او ادامه داد: «ایران برای همه ایرانیان است و باید ظرفیت داشته باشیم که همه تفکرات را بشنویم و اجازه دهیم که همه با هر نوع نگرشی در بیان عقایدشان آزاد باشند. ایران دارای ایرانیان بسیاری است با تنوع فراوان قومی، سیاسی و فرهنگی و نمی‌شود یک گروه بگوید من هستم و دیگران باید حذف شوند».

این فعال سیاسی همچنین بیان کرد: «مردم باید بدانند اگر خالص‌گرا قدرت بیشتری بگیرند، اجازه نفس‌کشیدن هم نمی‌دهند و آب و خاک این کشور را برای خود خواهند خواست. آنها می‌گویند ولایت فقط برای ماست و فقط این ما هستیم که رهبر را دوست داریم و هیچکس درک محضری از رهبری ندارد جز ما. روحیه خالص‌گرا این است و مردم بدانند اگر می‌خواهند این گروه را منزوی کنند باید در یازده اسفند به صورت پر شور پای صندوق‌های رأی حاضر شوند».

حقیقت‌پور در پایان گفت: «این که بگویند ایران برای ماست و برای دیگران نیست واقعا جسارت جدیدی است. رهبر معظم انقلاب با آن جایگاه عظیمشان وقتی در حسینه امام خمینی(ره) می‌نشینند، پذیرای همه مردم می‌شوند، پذیرای آحاد مختلف ملت می‌شوند بدون اینکه بگویند اینها چه گروهی‌اند و آنها چه گروهی. باید از آن خانم که این حرف را در رسانه ملی زده پرسید که شما که هستید که حکم صادر کنید؟ در پایان باز هم خطاب می‌گویم که مردم این خالص‌سازها می‌خواهند همه‌چیز را مصادره کنند؛ از آب و خاک این کشور تا حتی فکر و ذهن مردم را؛ پس برای کنارزدن اینها در انتخابات مجلس به صورت گسترده شرکت کنید».

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها