کد خبر: 695341
تاریخ انتشار :

خبر جدید دولت درباره افزایش قیمت بنزین | قیمت بنزین از این تاریخ افزایش می یابد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: صف انتظار کارت سوخت برچیده شد و مشکلی برای صدور کارت سوخت نداریم.

خبر جدید دولت درباره افزایش قیمت بنزین | قیمت بنزین از این تاریخ افزایش می یابد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

جعفر سالاری‌نسب گفت: هیچ فردی در صف انتظار قرار ندارد تا بخواهد برای صدور کارت سوخت اقدام کندو هر فردی که برای دریافت کارت سوخت اقدام کند، طی گذشت ۴۸ ساعت، اطلاعات وی برای صدور ارسال خواهد شد.

سالاری نسب با بیان اینکه "درحال حاضر کل فرآیند صدور کارت سوخت از زمان ثبت درخواست تا رسیدن کارت به دست متقاضی یک‌ماه زمان می‌برد"، گفت:  با راه‌اندازی سامانه برخط، این زمان به ۱۰روز کاهش خواهد یافت.

وی افزود: درحال حاضر روزانه ۱۵ هزار نفر درخواست صدور کارت سوخت اعم از کارت المثنی و نوشماره می‌کنند، درحالی که ظرفیت ایجاد شده برای صدور ۴۵هزار کارت سوخت در روز است؛ از اینرو صف انتظار کارت سوخت برچیده شد و مشکلی برای صدور کارت سوخت نداریم.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به وجود حدود ۴۵۰هزار کارت سوخت در باجه‌های معطله پست در ماه‌های ابتدایی سال جاری، گفت: این تعداد با مراجعه مردم و رسیدن کارت‌های صادر شده به دست مالکان وسایل نقلیه کاهش یافته و هم‌اکنون حدود ۳۰۰ هزار کارت سوخت در باجه‌های معطله پست وجود دارد که نیاز است متقاضیان، برای پیگیری کارت‌های صادر شده به ادارات پست منطقه خود مراجعه کنند.

سالاری نسب در خصوص سامانه برخط ثبت درخواست کارت سوخت گفت: حداکثر تا ۲ ماه دیگر این سامانه برای استفاده عموم مردم راه‌اندازی و در دسترس قرار خواهد گرفت و با راه‌اندازی این سامانه، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر پلیس ۱۰+ برای ثبت درخواست صدور کارت سوخت وجود ندارد و مردم می‌توانند این درخواست را آنلاین ثبت و پیگیری کنند؛ اما همچنان دفاتر پلیس ۱۰+ نیز اقدام به ثبت درخواست خواهند کرد و مردم این امکان را خواهند داشت که به صورت آنلاین یا حضوری، درخواست‌های خود را ثبت کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها