کد خبر: 695361
تاریخ انتشار :

یک فروند هواپیمای آموزشی PC-6‌ بازآماد شد

با تلاش متخصصان و کارکنان فنی پایگاه هوایی شهید دوران شیراز یک فروند هواپیمای آموزشی PC-6 در پایگاه هوایی شهید دوران بازآماد شد.

یک فروند هواپیمای آموزشی PC-6‌ بازآماد شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

امیر سرتیپ دوم خلبان افشین سوریایی فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز در این خصوص، گفت: با تلاش شبانه‌روزی متخصصان و کارکنان فنی این پایگاه، با ۹۲۰۰ نفر ساعت کار، یک فروند هواپیمای Pc6 بازآماد و به ناوگان عملیاتی این پایگاه پیوست.

وی با بیان اینکه در پروسه بازآماد هواپیماها شاهد اتفاق‌های خوبی هستیم که در این پایگاه رقم می‌خورد و کارهای با کیفیتی صورت می‌پذیرد، افزود: هواپیماهایی که تحت نظارت و مدیریت نهاجا بازآماد و به چرخه عملیاتی وارد می‎شوند، از نظر کیفی شرایط خوبی دارند و این نشان‌دهنده همدلی و پشتکار عزیزان ما است.

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز با بیان اینکه متخصصان جوان و پیشکسوتان نیروی هوایی ارتش از نظر علمی نیز دارای تخصص بسیار بالایی هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط تحریم‌ها و کمبودهای موجود، خوشبختانه با همت عزیزان این یگان تمامی اقدامات لازم از ساخت، تأمین قطعات و تجهیزات در همین پایگاه انجام می‌شود و امیدوار هستیم این روند رو به جلو و مثبت مستمر و ادامه‌دار باشد.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

پر بازدیدها

دیگر رسانه ها