کد خبر: 696620
تاریخ انتشار :

اطلاعیه مهم دفتر یک مرجع درخصوص دیدار با رئیسی

دفتر آیت الله العظمی مظاهری اخبار منتشر شده درخصوص محتوای دیدار ایشان با رییس جمهور در یکی از خبرگزاری ها را تکذیب کرد.

اطلاعیه مهم دفتر یک مرجع درخصوص دیدار با رئیسی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در اطلاعیه دفتر این مرجع تقلید آمده است: شب گذشته برخی از خبرگزاری‌ها، خبری در خصوص دیدار ریاست محترم جمهور با حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه» منتشر نمودند. در این خصوص تذکر دو نکته برای تنویر افکار عمومی و اصحاب رسانه را لازم می‌داند:

اولاً: چنان‌که پیش از این نیز مکرّراً اعلام شده است کلیۀ اخبار مربوط به آیت‌الله العظمی مظاهری صرفاً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر معظّم‌له، منعکس و منتشر می‌شود و هر خبر دیگری به غیر از این طریق، به هیچ عنوان مورد تأیید نیست.

ثانیاً: اقدام خودسرانۀ خبرگزاری‌های مزبور در تنظیم و نشر خبر دیداری خصوصی که بیش از ۷۰ روز پیش انجام شده، آن‌هم به شکل نادرست، علاوه بر اینکه خلاف اصول اخلاق حرفه‌ای و مغایر با رعایت تقوای در گفتار است، حاکی از دامن زدن به تنازع‌ها و اختلافات بی‌حاصل سیاسی است، که هیچ ربطی به نهاد مرجعیّت ندارد و مناسب است رسانه‌های خبری و کنشگران سیاسی، به این نکتۀ مهم، توجه و التزام داشته باشند.

این اطلاعیه می افزاید: بدیهی است حق پیگیری قانونی در این زمینه برای این پایگاه اطلاع‌رسانی محفوظ است.

به گزارش ایرنا، شب گذشته خبرگزاری «خبرآنلاین» اقدام به انتشار اخباری نادرست از محتوای دیدار آیت الله مظاهری و رییس جمهور، در سفر آیت الله رییسی به اصفهان کرده بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

پر بازدیدها

دیگر رسانه ها