کد خبر: 697176
تاریخ انتشار :

اعلام شرایط فروش اقساطی ۹ محصول مدیران خودرو ویژه آذرماه ۱۴۰۲ + جدول

در شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو ویژه آذرماه 1402، 9 محصول به صورت اعتباری قابل انتخاب توسط خریداران هستند.

اعلام شرایط فروش اقساطی ۹ محصول مدیران خودرو ویژه آذرماه ۱۴۰۲ + جدول
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

شرکت مدیران خودرو بخشنامه فروش اعتباری تعدادی از محصولات خود را برای آذرماه 1402 اعلام کرد. در شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو ویژه آذرماه 1402، ۹ محصول به صورت اعتباری قابل انتخاب توسط خریداران هستند. برای هر خودرو، دو نوع شرایط فروش اقساطی در نظر گرفته شده است. موعد بازپرداخت اقساط تمامی خودروها نیز پنج ساله یا 60 ماهه خواهد بود.

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو:

شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو

مطابق جدول فوق، پنج محصول از برند ام‌وی‌ام در این شرایط فروش حضور دارند. این خودروها شامل ام‌وی‌ام X22 پرو دنده‌ای، X33 کراس دستی و اتوماتیک، آریزو 5 اسپرت و ام‌وی‌ام X55 پرو هستند. با توجه به قیمت‌گذاری مشابه ام‌وی‌ام X22 پرو اتوماتیک و ام وی ام X33 کراس اتوماتیک، به نظر می‌رسد نسخه اتوماتیک ایکس 22 پرو دیگر جایی در سبد تولیدات مدیران خودرو نداشته باشد و با نسخه ایکس 33 کراس جایگزین شود.

چهار محصول نیز از برند فونیکس که زیرشاخه لوکس مدیران خودرو محسوب می‌شود، در این لیست قرار گرفته‌اند. این خودروها شامل آریزو 6 پرو، فونیکس FX و دو تیپ از تیگو 8 پرو هستند. تولید نسخه پایه تیگو 8 پرو نیز متوقف شده است و در آینده شاهد عرضه تیگو 7 پرومکس به عنوان جایگزین آن خودرو خواهیم بود. همچنین تیگو 7 پرو در این شرایط حضور ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets

دیگر رسانه ها