کد خبر: 697194
تاریخ انتشار :

ناگفته های همسران شهدای ترور از جنایت‌های منافقین

همسران شهیدان رفعتی‌پور و آقارجبی با اشاره به آغاز محاکمه منافقین، بر پیگیری محاکمه و مجازات اعضای این گروهک تروریستی تاکید کردند.

ناگفته های همسران شهدای ترور از جنایت‌های منافقین
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهام‌های اعضای گروهک تروریستی منافقین به‌تازگی و به‌صورت علنی برگزار شد.

گروهک تروریستی منافقین طی چهار دهه گذشته دست به انجام اقدام‌های تروریستی علیه مردم کشورمان زده است؛ براساس آمار‌ها بیش از 17 هزار نفر بر اثر جنایت‌های منافقین به شهادت رسیدند.

کارنامه جنایت‌های گروهک تروریستی منافقین، تاریخی سیاه و ضد بشری را در بردارد.

در همین رابطه همسر شهید سید مصطفی رفعتی‌پور از شهدای ترور در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان گفت: دستگیری منافقین سبب خرسندی خانواده‌های شهدای ترور می‌شود.

وی درباره واقعه ترور شهید رفعتی‌پور به دست منافقین با اشاره به اینکه همسرم در سال 1361 هنگام بازگشت از محل کار ترور شد، اظهار کرد: شهید رفعتی‌پور یک روز هنگام بازگشت از محل کار از سوی منافقین متوقف و ترور شد.

همسر شهید ترور همچنین به هولناک بودن واقعه ترور همسرش اشاره کرد و گفت: زمانی که به ما اطلاع دادند که برای دیدن عوامل ترور برویم، من این کار را نکردم چراکه این واقعه تلخ برای من آزاردهنده است.

وی با بیان اینکه دادگاه براساس قانون به مجازات منافقین، رسیدگی می‌کند، اظهار کرد: ان‌شاءالله منافقین دستگیر شوند تا ما اندکی شاد شویم.

همچنین همسر شهید محمدعلی آقارجبی در بخشی دیگر درباره نحوه شهادت همسرش به دست منافقین، گفت: همسرم کارمند صداوسیما بود؛ منافقین در سال 1361 پس از تعقیب همسرم از محل کار، با حمله به منزل ما، همسرم را در مقابل چشمان من، سه فرزندمان و مادرش به شهادت رساندند.

به گفته وی، آن‌ها شش نفر بودند و پس از حمله و ورود به منزل، اقدام به ضرب‌وشتم ما کردند و همسرم را به حیاط خانه برده و در آنجا به رگبار بستند.

همسر شهید ترور در بخشی دیگر گفت: امیدوارم منافقین به‌سزای اعمالشان برسند و ما به حق خودمان برسیم.

منبع: تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها