کد خبر: 697203
تاریخ انتشار :

یارانه جدید مخصوص شب یلدا 3 میلیونی شد | یارانه یلدایی دولت به چه کسانی می رسد؟

خبرهای جنجالی از واریز ۱ تا ۴ میلیون تومان یارانه شب یلدا ۱۴۰۲ در سایت های خبری منتشر شده است.

یارانه جدید مخصوص شب یلدا 3 میلیونی شد | یارانه یلدایی دولت به چه کسانی می رسد؟
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

خبرهای جنجالی از واریز ۱ تا ۴ میلیون تومان یارانه شب یلدا ۱۴۰۲ در سایت های خبری منتشر شده است.

زمان دقیق واریز یارانه شب یلدا ۱۴۰۲

دولت در نیمه دوم سال به پرداخت یارانه های جدید اقدام کرده است. واریز یارانه دولت احمدی نژاد برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه به حساب مردم آغاز شده است. خبرهای جدیدی از واریز یارانه شب یلدا به گوش می رسد.

یارانه یلدایی یا همان یارانه جدید آذر ماه ۲۰ آذر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و حالا زمزمه‌هایی شنیده می‌شود از اینکه دولت قرار است به مردم در شب یلدا یارانه جدید یک میلیونی بدهد. اما تاکنون خبری از این یارانه نیست.

برای برخی کودکان که باید شرایط خاصی داشته باشند بین ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

یارانه شب یلدا ۱۴۰۲ کی واریز میشود؟

 

براساس تصمیم جدید، برخی از کودکان مشمول یارانه‌ای جدید خواهند شد؛ این یارانه برای هر کودک بین ۶۰۰ هزار تا یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

بر این اساس اگر کودکی شرایط خاص من جمله سوتغذیه، لاغری مفرط، کوتاهی قد و… باشد، مشمول این یارانه خواهد شد تا تحت درمان قرار بگیرد. این یارانه برای کودکان کودکان ۶ ماهه تا ۶ ساله ایی است که نیازمند تقویت غذایی هستند و توسط وزارت بهداشت در کل کشور توسط خانه‌های بهداشت شناسایی و به وزارت رفاه معرفی می‌شوند. مبلغ یک میلیون تومان به ازای هر فرزند بین دهک ۱تا ۵ و دهک‌های ۶ تا۷ مبلغ ۶۰۰ هزار تومان به اضافه مبلغ یارانه واریز خواهد شد

معاون وزیر رفاه گفته است: این یارانه برای ۱۲۰هزار خانوار واریز خواهد شد؛ البته توجه داشته باشید این رقم تنها و تنها ویژه خرید از اقلام طرح کالابرگ الکترونیکی خواهد بود.

او همچنین گفته است ۶۱ میلیون نفر از مردم تحت پوشش کالابرگ‌های حمایتی قرار دارند که اگر از یارانه خود مبلغ دویست هزار تومان خرید کنند، صد و بیست هزار تومان تشویقی می‌گیرند که قیمت ۱۱ قلم به سال ۱۴۰۱ محاسبه می‌شود./مکتوب نامه

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    Markets

    دیگر رسانه ها