کد خبر: 697218
تاریخ انتشار :

هشدار انصارالله/ حمله به غزه متوقف نشود، عملیات نظامی یمن گسترش می‌یابد

عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن شنبه شب ضمن رد توقف عملیات نظامی این کشور علیه مواضع رژیم صهیونیستی و کشتی‌های این رژیم هشدارداد: اگر حمله به غزه متوقف نشود، عملیات نظامی یمن گسترش می‌یابد و عمق این رژیم ادامه می‌یابد.

هشدار انصارالله/ حمله به غزه متوقف نشود، عملیات نظامی یمن گسترش می‌یابد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز،  «محمد البخیتی» عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن شنبه شب ضمن رد توقف عملیات نظامی این کشور علیه مواضع رژیم صهیونیستی و کشتی‌های این رژیم هشدارداد: اگر حمله به غزه متوقف نشود، عملیات نظامی یمن گسترش می‌یابد و عمق این رژیم ادامه می‌یابد.

وی  افزود: دشمن اسرائیلی تلفات ناشی از عملیات یمن را پنهان می‌کند.

البخیتی اظهار کرد: توانستیم، خط دریانوردی به اسرائیل را از طریق دریای سرخ تقریبا به صورت کامل تعطیل کنیم.

محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن نیز شنبه شب از مذاکره با طرف‌های بین‌المللی درباره عملیات‌های ارتش این کشور در دریای سرخ و دریای عرب خبر داد و گفت که این مذاکرات، با نظارت عمان در جریان است.

سخنگوی انصارالله یمن تصریح کرد: در دیدارهای مختلف که جریان دارد، تأکید بر آن شده که موضع یمن در قبال غزه قابل چانه زنی نیست و کشتی‌های دشمن یا آنها که مقصد سفرشان بنادر رژیم صهیونیستی است، تا توقف حملات و شکسته شدن محاصره غزه و سیل کمک‌های بشردوستانه به صورت مداوم به باریکه غزه، هدف حملات ما هستند.

وی در پایان گفت: هرگونه اقدام واقعی که شرایط انسانی در فلسطین و غزه را با ورود مواد غذایی و دارو تأمین کند، به کاهش تشدید تنش کمک می‌کند.

ارتش یمن طی هفته‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی رژیم صهیونیستی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است.

نیروی دریایی یمن پیشتر هشدار داده بود که عملیات نظامی علیه کشتی‌ها و منافع دشمن صهیونیست را تا زمانی که تجاوزات آن به غزه و جنایاتش علیه ملت فلسطین متوقف شود، ادامه خواهد داد.

این نیروها پیشتر نیز اعلام کرده بود در پاسخ به اقدام نظامی رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه هر کشتی رژیم صهیونیستی را که در دسترس باشد، هدف قرار خواهد داد.

 

منبع : ایرنا

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها