کد خبر: 697429
تاریخ انتشار :

رئیس‌ جمهور آخر هفته به استان گلستان می‌رود

استاندار گلستان گفت: استان گلستان روز پنجشنبه، ۳۰ آذر میزبان رئیس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

رئیس‌ جمهور آخر هفته به استان گلستان می‌رود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

علی‌محمد زنگانه ۲۷ آذر در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص جزئیات سفر رئیس جمهور به گلستان گفت: استان گلستان، روز پنجشنبه ۳۰، آذرماه جاری میزبان آیت‌الله رئیسی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

وی ادامه داد: رئیس جمهور محترم در دومین سفر خود به استان گلستان، پنجشنبه وارد استان خواهد شد و در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح پنجشنبه در مصلی نماز جمعه گرگان با مردم استان گلستان دیدار خواهد کرد.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: در این دور از سفر برنامه‌های مختلفی پیش‌بینی شده که جزئیات آن به اطلاع مردم عزیز استان گلستان خواهد رسید.

زنگانه بیان کرد: در دور نخست سفر رئیس جمهور به گلستان بیشترین مصوبات استانی در بین استان‌های کشور برای استان گلستان اختصاص یافت که انشاالله در این دور از سفر نیز شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف و در نظر گرفتن مصوبات بهتر از دور گذشته برای استان خواهیم بود.

وی اضافه کرد: در این دور از سفر وزرای دولت در شهرستان‌های استان حاضر خواهند شد و ضمن بهره‌برداری از پروژه‌های در نظر گرفته شده، با مردم نیز دیدار و گفت‌وگو خواهند کرد.

به گزارش ایسنا در این سفر مرکز ارتباط مردمی مردم و دولت(سامد) به صورت فعال پذیرای مطالبات مردمی و رسیدگی به شکایات، انتقادات، پیشنهادات و درخواست‌های مردمی خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها