کد خبر: 697947
تاریخ انتشار :

پایان رسیدگی به «اعتراضات رتبه‌بندی معلمان»

وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به همه اعتراضات رتبه بندی معلمان رسیدگی و سامانه اعتراضات هم بسته شده است؛ از این رو اعتراض جدید پذیرفته نخواهد بود و از این پس رتبه بندی براساس آیین نامه مصوب انجام خواهد شد.

پایان رسیدگی به «اعتراضات رتبه‌بندی معلمان»
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه اعتراضات رتبه بندی معلمان رسیدگی شده و سامانه اعتراضات هم بسته شده است و اعتراض جدید پذیرفته نخواهد بود و از این پس رتبه بندی براساس آیین نامه مصوب انجام خواهد شد لذا برای رفع سوالات و ابهامات، کسانی که در این باره سوال دارند، «سامانه گفتگو» ایجاد شده است که از تردد غیر ضروری همکاران به مرکز خودداری شود و در همان سامانه پاسخ سوالات داده خواهد شد.

این اطلاعیه می‌افزاید: بر اساس فرصت اعلام شده به اعتراضات، همه موارد اخذ شده و با حمایت سازمان برنامه و بودجه و مساعدت رئیس جمهور و معاون اول ایشان، به همه اعتراضات نیز رسیدگی شده است لذا تعیین زمان دیگر برای اعتراض مجدد منتفی است؛ از این پس فرآیند رتبه بندی براساس آیین نامه مربوطه انجام خواهد شد که بیشتر ناظر به دانشجومعلمان فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی خواهد بود.

فرهنگیان برای رفع هرگونه ابهام و سوال از طریق سامانه گفتگو به آدرس  my.medu.ir قسمت «نتیجه رتبه‌بندی» مراجعه و بر روی دکمه گفتگو کلیک کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها