کد خبر: 698422
تاریخ انتشار :

«نامه نیوز» گزارش می‌دهد

اصلاح‌طلبان؛ سه تشکل با یک لیست

سه تشکل میانه‌رو در جبهه اصلاحات قصد دارند با روشن کردن مرزبندی خود با سایر بخش‌های این جریان سیاسی قدم به کارزار انتخابات گذاشته و یک لیست واحد ارائه کنند.

اصلاح‌طلبان؛ سه تشکل با یک لیست
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز، اصلاح‌طلبان چنان جدی و با قوت درحال چینش برنامه‌های انتخاباتی خود هستند که گویا قرار نیست منتظر همراهی جبهه اصلاحات و طیف رادیکال این جریان بمانند. گروه‌های میانه‌رو‌تر این جریان که همیشه اعتقاد به مشارکت در انتخابات داشته و نخواسته خود را از این فرصت برای حضور در بدنه قدرت محروم کند، این روزها سخت مشغول کار است. 

فاصله‌ گرفتن این طیف از بخش رادیکال اصلاح‌طلب همچون اتحاد ملت را در اظهارات اخیر مرعشی، دبیرکل حزب کارگزاران می‌توان دید. تاکید او بر عدم ائتلاف با اصولگرایان میانه‌رو البته گمانه همراهی این طیف با لاریجانی را نیز منتفی کرده است.

این طور که به نظر می‌رسد، سه تشکل میانه‌رو در جبهه اصلاحات قصد دارند با روشن کردن مرزبندی خود با سایر بخش‌های این جریان سیاسی قدم به کارزار انتخابات گذاشته و یک لیست واحد ارائه کنند. 

شاهد آنکه، ایرنا خبر داده که در این راستا، حزب کارگزاران سازندگی به دبیرکلی «حسین مرعشی» ، حزب ندای ایرانیان به دبیرکلی «سیدشهاب الدین طباطبایی» و حزب اعتدال و توسعه با دبیرکلی «محمد باقر نوبخت» در حال بحث و بررسی برای نحوه ورود به آوردگاه ۱۱ اسفند هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها