کد خبر: 698613
تاریخ انتشار :

هشدار وزیر کشور به برخی همسایگان

وزیر کشور گفت: برخی کشورهای همسایه باید حواسشان باشد که با حرف‌های واهی در رابطه با جزایر سه‌گانه ایرانی روابط‌شان با کشور بزرگی چون ایران را دچار خدشه نکنند.

هشدار وزیر کشور به برخی همسایگان
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز، احمد وحیدی روز پنجشنبه در حاشیه سفر به جزیره بوموسی در جمع خبرنگاران با اشاره به بیانیه اخیر برخی مقامات روسیه و کشورهای عربی در رابطه با جزایر ایرانی اظهار کرد: اظهارات بی‌پایه، واهی و باطلی که در رابطه با جزایر ایرانی گفته می‌شود سخنانی باطل است که قبلا هم توسط برخی گفته می‌شد.

وی تاکید کرد: این مسائل جهت برهم زدن روابط کشورها بازگو می‌شود و باید دقت کنند و بدانند که صدام نیز از این حرف‌ها می‌زد و نباید دیگر این سخنان توسط همسایگان تکرار شود.

وزیر کشور یادآور شد: کشورهای همسایه باید حواسشان باشد که با این حرف‌ها روابط‌شان را با کشور بزرگی چون ایران دچار خدشه نکنند.

 وحیدی همچنین درخصوص توسعه بوموسی تصریح کرد: در تلاش هستیم مشکلات موجود در جزیره بوموسی را در اسرع وقت رفع و کمبودها را برطرف کنیم.

وی افزود: یک سری از منازل نیمه‌تمام در جزیره وجود دارد که به‌زودی تکمیل و تحویل مردم شریف جزیره خواهد شد.

وزیر کشور بیان‌کرد: اسکله شناوری برای صیادان در دست احداث است‌ و به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید، ضمن اینکه مجموعه ورزشی جزیره نیز در حال تکمیل است.

وحیدی ابراز کرد: برق جزیره بوموسی تقویت خواهد شد و در حوزه تفریحات نیز طرح‌هایی دنبال می‌شود ضمن اینکه برای حمل و نقل دریایی و هوایی نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.

همچنین وزیر کشور با همراهی مهدی دوستی استاندار هرمزگان و سردار عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه وارد جزیره تنب بزرگ شد.

بازدید از پروژه‌های زیرساختی و دیدار با ساکنان این جزیره مهم‌ترین برنامه‌های سفر وزیر کشور به تنب بزرگ است. / ایرنا

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها