کد خبر: 698625
تاریخ انتشار :

عقب‌نشینی نتانیاهو از مطرح کردن موضوع پساجنگ غزه

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه روز پنجشنبه کابینه جنگ از بحث درباره روز بعد از جنگ غزه خودداری کرد.

عقب‌نشینی نتانیاهو از مطرح کردن موضوع پساجنگ غزه
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آخرین لحظه تصمیم گرفت در نشست امشب کابینه جنگ، موضوع روز بعد از جنگ غزه (تصمیم‌گیری درباره نحوه اداره غزه) را مطرح نکند.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که لغو بحث پساجنگ در کابینه جنگ توسط نتانیاهو و به دلیل فشار شرکای ائتلافی او صورت گرفت.

رسانه‌های صهیونیستی دیروز هم گزارش کردند که نتانیاهو در جلسه کابینه جنگ از بحث و گفت‌‎وگو در مورد مرحله بعدی جنگ خودداری کرده و آن را به تاریخی نامعلوم موکول کرده است.

در همین رابطه، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از اختلافات گسترده بین اعضای کابینه جنگ رژیم صهیونیستی به خاطر جنگ در غزه و اعتراض برخی اعضا به عدم کسب هیچ‌گونه دستاوردی در این جنگ پرده برداشت.

«آموس هرئیل» تحلیلگر نظامی ارتش ر ژیم صهیونیستی نیز عنوان کرد که ادامه جنگ در غزه به شیوه کنونی به معنی رسیدن اخبار بیشتر در مورد کشته شدن نظامیان است.

«یارون ابراهام» تحلیلگر صهیونیستی نیز گفت که در کابینه جنگ سخن از «یحیی السنوار» رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه است؛ بعضی وزرای کابینه می‌پرسند پس چه وقت شاهد دستاوردهای ارتش خواهیم بود و دستاورد به معنی بازگرداندن اسرا و از بین بردن توانمندی‌های حماس و ترور رهبران ارشد آن است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها