کد خبر: 698968
تاریخ انتشار :

آخرین روز فروش فوق العاده سایپا | فقط امروز این محصولات سایپا را نصف قیمت بخرید

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی که از ۷ دی ماه با عرضه دو محصول گروه خودروسازی سایپا فعال شده بود، مهلت ثبت‌نام آن، امشب (دوشنبه ۱۱ دی ماه) به پایان می‌رسد.

آخرین روز فروش فوق العاده سایپا | فقط امروز این محصولات سایپا را نصف قیمت بخرید
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی از پنجشنبه هفته گذشته، با عرضه دو محصول شاهین اتوماتیک و ساینا SDA از محل ظرفیت‌های خالی گروه خودروسازی سایپا در قالب سه طرح عادی، جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده فعال شد تا متقاضیان جدید به مدت پنج روز برای ثبت‌نام از طریق سامانه یکپارچه اقدام کنند.

براین اساس، ساعت ٢٣ و ٥٩ دقیقه امشب (دوشنبه ۱۱ دی ماه)، مهلت ثبت‌نام در این مرحله عرضه دو محصول سایپا که از محل ظرفیت‌های خالی موجود این خودروساز با توجه به برنامه‌ تولید و با هدف تسهیل شرایط خرید خودرو برای متقاضیان فراهم شده، به پایان می‌رسد.

جزئیات طرح فروش سایپا در سامانه یکپارچه 

همانطور که اشاره شد، این طرح فروش در سه قالب ویژه متقاضیان عادی، متقاضیان مادر مشمول طرح جوانی جمعیت و دارندگان خودروی فرسوده اجرایی شده است.

طبق تاکید سامانه یکپارچه، ثبت‌نام در این مرحله هیچ‌گونه حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی شدن ثبت‌نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می گیرد.

برای تاییدشدگان حائز شرایط دریافت خودرو، اطلاع‌رسانی از طریق پیامک از سوی گروه خودروسازی سایپا صورت خواهد گرفت و امکان واریز وجه در سایت فروش اینترنتی گروه سایپا فراهم خواهد شد.

مشتریان ظرف مدت پنج روز از زمان اطلاع‌رسانی سایپا، فرصت واریز و تکمیل وجه به حساب سایپا را خواهند داشت؛ طبیعتا عدم پرداخت و تکمیل وجه در موعد مقرر، به منزله انصراف از طرح تلقی می‌شود.

پس از واریز وجه در سایت شرکت، متقاضیان با مراجعه به نمایندگی مورد انتخاب خود، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت‌نام و دریافت قرارداد فی‌مابین اقدام خواهند کرد؛ پس از عقد قرارداد، خودروساز موظف است حداکثر ظرف سه ماه (فروش فوق‌العاده)، خودروی مشتری را تحویل دهد؛ در غیراین صورت موظف به پرداخت جریمه دیرکرد خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    Markets

    دیگر رسانه ها