کد خبر: 699152
تاریخ انتشار :

ماجرای دعوای صادق محصولی با شهیدان مهدی و حمید باکری

در عملیات رمضان که مهدی باکری فرمانده تیپ عاشورا شده بود، آقای محصولی اجازه نداد حمید باکری به آنجا رفته لباس رسمی بپوشد.

ماجرای دعوای صادق محصولی با شهیدان مهدی و حمید باکری
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - نادر قاضی‌پور، نماینده سه دوره مجلس از بیرون کردن شهیدان مهدی و حمید باکری از سپاه پاسداران خبر داد و گفت: محصولی بهتر بود به جای سیاست بازی‌ از پدرش نگهداری می‌کرد که آلزایمر داشت.

نادر قاضی پور در بخشی از اظهاراتش درباره صادق محصولی گفت: من طرفدار شهیدان حمید و مهدی باکری هستم که آقای محصولی زمانیکه فرمانده سپاه پنجم در ارومیه بود آنها را از سپاه بیرون کرد. آقای حسین علائی، فرمانده سپاه ارومیه بود و مهدی باکری فرمانده عملیات ؛ اینها سپاه را ول کردند و به جنوب رفته و با صدام جنگیدند و در فتح المبین و بیت المقدس بودند. در عملیات رمضان که مهدی باکری فرمانده تیپ عاشورا شده بود، آقای محصولی اجازه نداد حمید باکری به آنجا رفته لباس رسمی بپوشد.

ماجرای شوخی رزمنده لشکر فاطمیون با سردار سلیمانی /گفتم شما گروه چند هستی که کلاس می گذاری؟

وی افزود: زمانی که بعد از عملیات مسلم بن عقیل تیپ عاشورا لشکر شد، آقای محصولی مهدی باکری را عزل کرده بود، ولی آقای محسن رضایی که خدا سلامتش کند اجازه نداده بود این اتفاق رخ دهد. من طرفدار سرسخت شهید باکری و مدیون او هستم. من در بانه بزرگ شدم و در آنجا بودم که انقلاب شد. در زمان جنگ در ارومیه در مناطق آلوده با هم بودیم. در جنوب و غرب هم باهم بودیم. افتخار می کنم که یار و یاور باکری ها و مورد اعتمادشان بودم و از آقای محصولی از این لحاظ گلایه داریم و همه جا هم می گوییم. در شان آقای محصولی نبود که با خانواده باکری برخورد بدی داشته باشد. به همین خاطر من طرفدار باکری هستم.

اینم نماینده پیشین مجلس تصریح کرد: پدر آقای محصولی در بازار ارومیه یک مغازه کوچک کفاشی داشتند و آخر عمرشان هم مبتلا به بیماری آلزایمر بود. من چندبار او را در کوچه پیدا کرده به سلمانی کوچه تحویل دادم تا به خانه اش ببرد. بهتر بود به جای این سیاست بازی ها از پدرشان نگهداری می کرد و الان هم به نظر من مواضعشان را در رابطه باحمید و مهدی باکری بیان کند و از روح پاکشان حلالیت بخواهد. / خبر آنلاین

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها