کد خبر: 699410
تاریخ انتشار :

تحلیل دیگران؛

عواقب داوری‌ زودهنگام!

زیدآبادی نوشت: همین بی‌ در و پیکری تحلیلی و نظری است که برخی دیگر را به هوس می‌اندازد که بدون هرگونه شاهد و مدرک و سندی ادعا کنند که کار "کار خودشان است" و عده‌ای هم باور کنند!

عواقب داوری‌ زودهنگام!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - از همان لحظه‌ای خبر انفجارهای در کرمان رسید، بحث و بررسی و گمانه‌زنی درباره عاملان و آمران این واقعه تروریستی نیز شروع شد. متهم اصلی نیز رژیم صهیونیستی بود تا اینکه دیروز عصر بالاخره داعش مسئولیت موضوع را به عهده گرفت و تغییرات در سمت و سوی تحلیل‌ها داد.

احمد زیدآبادی در همین باره نوشته است: داعش مسئولیت عملیات انتحاری کرمان را به عهده گرفت.

به محض وقوع انفجار، مسئولان نظامی و غیرنظامی، پیش از هرگونه تحقیقی، به ضرس قاطع، طرف‌های دیگر به جز داعش را مسئول کشتار مردم کرمان معرفی کردند.

در دیگر کشورها وقتی عملیاتی تروریستی رخ می‌دهد، مقام‌های رسمی منتظر اظهارنظر کارشناسان فنی و واکنش طرف‌های مظنون می‌نشینند و سپس متهم را اعلام می‌کنند.

در کشور ما اما روند کار معکوس است.

حال هم که داعش مسئولیت عملیات را به عهده گرفته، از نظر آنها اتفاق خاصی نیفتاده و متهم اصلی همچنان دولت آمریکاست چرا که از نظر آنان داعش دست‌پرورده و گوش به فرمان کاخ سفید است هر چند که دو طرف به یکدیگر اعلان جنگ داده باشند!

همین بی‌ در و پیکری تحلیلی و نظری است که برخی دیگر را به هوس می‌اندازد که بدون هرگونه شاهد و مدرک و سندی ادعا کنند که کار "کار خودشان است" و عده‌ای هم باور کنند!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها