کد خبر: 699521
تاریخ انتشار :

قیمت طلا و سکه امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲ | سکه امامی ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد

قیمت طلا و سکه امروز در تمام قطعات و وزن‌ها روند کاهشی داشت و بازار با گپ منفی بازگشایی شد. در نخستین ساعت معاملاتی امروز، قیمت سکه‌ امامی بیشترین افت ارزش را داشت و سکه گرمی هم کانال ۶ میلیونی را از دست داد.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲ | سکه امامی ۴۰۰ هزار تومان ارزان شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قیمت طلا و سکه امروز با گپ منفی بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش بازار طلا یکدست نزولی است و سکه امامی با افت ۴۰۰ هزار تومانی به کف کانال ۳۰ میلیونی برگشته است.

روند قیمت در بازارهای مالی، در آخرین روز هفته گذشته، تحت تاثیر حادثه تروریستی کرمان افزایشی شد. معامله‌گران بازار طلا این روند صعودی را ناشی از هیجان اخبار توصیف کردند. بر این اساس پیش‌بینی می‌شد که رشد قیمت‌ها کوتاه‌مدت باشد و در شروع سومین هفته دی تعدیل شود.

Screenshot 2024-01-06 at 12.24.41 PM

قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار امروز دو میلیون و ۵۴۴ هزار و ۶۰۰ تومان است که نسبت به آخرین قیمت هفته گذشته ۲۰ هزار تومان کاهش را تجربه کرده است. قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار که پنجشنبه ۱۴ دی به کانال ۱۱ میلیونی ورود کرده بود، امروز با کاهش ۷۳ هزار تومانی روبرو شده و به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۴ هزار تومان رسیده است.

در بازار سکه‌ها، قیمت سکه امامی کاهش ۴۰۰ هزار تومانی داشت و در لحظه نگارش این گزارش، به قیمت ۳۰ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان رسید. قیمت سکه بهار آزادی با کاهش ۲۱۵ هزار تومانی در سطح ۲۶ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان قرار گرفت.

نیم سکه با افت ۱۵۰ هزار تومانی با قیمت ۱۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در حال معامله است. ربع‌ سکه با رقم ۱۰ میلیون و ۷۹۵ هزار تومان با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی روبرو شد.سکه گرمی هم در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان در حال معامله است و افت ۵۰ هزار تومانی داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    Markets

    دیگر رسانه ها