کد خبر: 699635
تاریخ انتشار :

تاریخ آغاز جنگ جهانی سوم مشخص شد ؟ | جهان در مرز نابودی ؟!

رییس جمهور پیشین آمریکا در سخنانی مدعی شده است که اگر بایدن مجدد رئیس جمهور این کشور شود، جنگ جهانی سوم را در پیش خواهیم داشت.

تاریخ آغاز جنگ جهانی سوم مشخص شد ؟ | جهان در مرز نابودی ؟!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ترامپ که روز شنبه (به وقت محلی) در سالروز حمله طرفدارانش به کنگره آمریکا در جمع هوادارانش در شهر نیوتن ایالت آیوا سخن می‌گفت، اگرچه به وقایع آن روز نپرداخت اما روز ۶ ژانویه (سالروز حمله به کنگره آمریکا) را یک روز زیبا خواند و از کسانی که به خاطر شرکت در وقایع آن روز زندانی شدند به عنوان «میهن‌پرستان بزرگی که گروگان گرفته شده‌اند» یاد کرد و قول داد که در صورت پیروزی، بسیاری را عفو خواهد کرد.

وی در ادامه سخنان خود بار دیگر به طور تلویحی ادعایش در مورد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را تکرار کرد و افزود: به شما قول می‌دهم که برای سومین بار در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیروز خواهم شد!

ترامپ در ادامه با اشاره به مشکلات متعددی که آمریکا در حال حاضر با آنها مواجه است، یادآور شد: بایدن با سیاست‌های خود افول اقتصادی را برای ما به ارمغان آورد و هرج و مرج را در مرزهای ما رواج داد.

دونالد ترامپ به تازگی گفته است که انتخاب مجدد بایدن در انتخابات ریاست جمهوری، به جنگ جهانی سوم خواهد انجامید.

وی با بیان اینکه بایدن نتوانست جلوی تهاجم روسیه به اوکراین را بگیرد، تاکید کرد: اگر من رئیس جمهور بودم قطعا جلوی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را می‌گرفتم اما مطمئن باشید این آخرین فرصت ما برای نجات آمریکا است چرا که اگر بایدن مجدد رئیس جمهور این کشور شود، جنگ جهانی سوم را در پیش خواهیم داشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها