کد خبر: 699638
تاریخ انتشار :

قیمت طلا و سکه امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲ | بازار طلا با رشد قیمت بازگشایی شد

قیمت طلا و سکه امروز برخلاف روز گذشته در تمام قطعات و وزن‌ها با گپ مثبت باز شد. قیمت انواع سکه، رشد‌های ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی دارد. این روند صعودی برخلاف قیمت دلار رخ داده است.

قیمت طلا و سکه امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲ | بازار طلا با رشد قیمت بازگشایی شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 قیمت طلا و سکه امروز با گپ مثبت بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش، بازار طلا یکدست افزایشی شد و سکه بهار با رشد ۲۰۰ هزار تومانی بیشترین افزایش قیمت را در قطعات سکه داشت. قیمت در بازار طلا، روز گذشته متاثر از تخلیه هیجان اخبار، کاهشی شد.

گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش انس جهانی طلا در تعطیلات پایان هفته قرار دارد و روی رقم ۲۰۴۵ دلاری ثابت است.

Screenshot 2024-01-07 at 12.34.47 PM

قیمت هر گرم طلای 18 عیار در بازار امروز دو میلیون و ۵۷۸ هزار و ۵۰۰ تومان است که نسبت به آخرین قیمت روز گذشته ۱۰۸ هزار تومان افزایش را تجربه کرده است. قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افزایش ۴۱ هزار تومانی روبرو شده و به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۶۹ هزار تومان رسیده است.

قیمت سکه امامی تا این لحظه افزایش ۱۸۶ هزار تومانی داشت و در لحظه نگارش گزارش، قیمت این قطعه به ۳۰ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان رسید. قیمت سکه بهار آزادی با رشد ۲۰۰ هزار تومانی در سطح ۲۶  میلیون و ۹۹۰ هزار تومان قرار گرفت.

نیم سکه با رشد ۵۰ هزار تومانی با قیمت ۱۶ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان در حال معامله است. ربع‌ سکه با رقم ۱۰ میلیون و ۷۹۵ هزار تومان با کاهش رشد ۵۰ هزار تومانی روبرو شد. سکه گرمی در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در حال معامله است و نسبت به دیروز تغییر قیمتی نداشته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    Markets

    دیگر رسانه ها