کد خبر: 700007
تاریخ انتشار :

اصلاح‌طلبان در تهران لیست انتخاباتی می‌دهند؟

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: با شخصیت‌های همفکر خودمان که تأییدصلاحیت شدند، برای تهیه لیست انتخاباتی در حال گفت وگو هستیم.

اصلاح‌طلبان در تهران لیست انتخاباتی می‌دهند؟
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

اسماعیل دوستی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و کاندیدای تأییدصلاحیت‌شده انتخابات مجلس، در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه در حال رایزنی با مجموعه‌های مردمی، اقشار، اصناف و جریان‌های سیاسی برای انتخابات هستیم، گفت: با شخصیت‌های همفکر خودمان که تأییدصلاحیت شدند و تخصص کاری یا تجربه مدیریتی دارند و یا جزو نمایندگان ادوار هستند، برای تهیه لیست انتخاباتی در حال گفت وگو هستیم. 

وی افزود: ما امیدواریم و منتظر هستیم تا شورای نگهبان با دید بازتری به اعتراض‌ها رسیدگی کند تا برخی دوستان ردصلاحیت شده تأیید شوند و بتوانیم لیست کاملی را برای تهران معرفی کنیم.

دوستی درباره تعداد کاندیداهای تأییدصلاحیت شده جریان اصلاحات، گفت: آمارها در این زمینه متفاوت است چون برخی دوستان ما در تهران ثبت‌نام کردند اما قصد تغییر حوزه انتخابیه به شهرستان را دارند و نمی‌توان فعلاً آمار دقیقی اعلام کرد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره اینکه آیا با شخصیت‌هایی همچون محمدباقر نوبخت و یا علی مطهری هم درباره لیست تهران رایزنی شده یا خیر، گفت: من به هردو ارادت دارم اما هنوز صحبتی با آنها انجام نشده است اما در نظر داریم که با آنها هم گفت وگو کنیم. 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها