کد خبر: 700193
تاریخ انتشار :

امام جمعه موقت تهران:

امروز یمن مورد حمایت همه آزادگان جهان است

امام جمعه موقت تهران گفت: امروز یمن مقاوم نه تنها مورد حمایت ملت ایران، محور مقاومت و جهان اسلام، بلکه مورد حمایت همه آزادگان جهان است.

امروز یمن مورد حمایت همه آزادگان جهان است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی فرد در خطبه‌های سیاسی نماز جمعه امروز تهران که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، با تاکید بر اینکه موضوع غزه امروز و فردا مهمترین مسأله جهان اسلام است، گفت: قریب به ۱۰۰ روز است که ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی نه تنها غزه و کرانه باختری بلکه تمام نظامات انسانی و اخلاقی پذیرفته شده در این دنیای به اصطلاح مدرن را بمباران می‌کند و ۱۰۰ روز است که گرگ‌های درنده در هر دقیقه‌ای جگر کودکان و مادران فداکار و مقاوم غزه را می‌درند.

وی اظهار کرد: رژیم اشغالگر فلسطین به نمایندگی از دنیای مدرن و نظام استکبار در قامت یک نظام سر تا پا تروریستی تمام ارزش‌های انسانی و اخلاقی را به تاراج گذاشته است تا ملتی را به زانو درآورد اما با مقاومت افتخار آفرین و شکیبایی حیرت‌انگیز غزه تمام دنیای استکبار به ویژه آمریکا را در شکستی قطعی و بن بستی عمیق قرار داده است.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: ۱۰۰ روز است که زمان و زمانه به زیان رژیم صهیونیستی است و سخنگوی شورای امنیت آمریکا هفته قبل زبان به اعتراف گشود که مقاومت غزه نابود شدنی نیست و یک ایدئولوژی است؛ این به معنای اعلام رسمی شکست آمریکا و بن بست استراتژیک غرب تبهکار است. این قدرت‌های زیاده خواه از این رویدادهای سخت و شکننده درس نمی‌آموزند؛ آنچه در عراق، افغانستان و لبنان گذشت و آنچه امروز در یمن می‌گذرد می‌توانست برای استکبار درس آموز باشد.

وی با تاکید بر اینکه تبهکاران مسلح به مدرن‌ترین سلاح‌ها از شکست قطعی خود در غزه مقاوم درس نیاموختند و سلحشوران یمن باید به آنها درس بیاموزند، گفت: امروز یمن مقاوم که در یک دهه گذشته نشان داد می‌تواند از همه تهدیدات برای رسیدن به سطح بالایی از قدرت و اقتدار بهره بگیرد و تهدیدات را به فرصت‌های کلیدی تبدیل کند، نه تنها مورد حمایت ملت ایران، محور مقاومت و جهان اسلام بلکه مورد حمایت همه آزادگان جهان است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها