کد خبر: 701142
تاریخ انتشار :

وزیر کشور در مراسم تشییع عابدین خرّم: استاندار و فرمانده مقتدری را از دست دادیم

وزیر کشور با بیان اینکه امروز استاندار و فرمانده مقتدری را از دست دادیم، گفت: با سرداری خداحافظی می‌کنیم که عمر بابرکت خود را جز به اخلاص برای خدا به سر نبرد و دائما به یاد او بود و تا آخرین لحظه مسئولیت پذیر و در عرصه فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و نوآوری سرآمد بود.

وزیر کشور در مراسم تشییع عابدین خرّم: استاندار و فرمانده مقتدری را از دست دادیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

احمد وحیدی در مراسم تشییع سردار عابدین خرّم، استاد فقید آذربایجان شرقی، با بیان این‌که سردار خرّم، هرجایی که نیاز بود، حضور داشت و برای مجاهدت، هیچ تاملی نمی‌کرد، افزود: عروج شهادت گونه مجاهد فی سبیل الله، سردار عزیز زین العابدین خرّم را به همه عزیزان تسلیت عرض می‌کنم.

وی ادامه داد: سردار خرّم در مبارزه با رژیم بعثی، تکفیری‌ها و تروریست‌ها و هرجایی که نیاز بود، مجاهدت کردند و آنگاه که مسئولیت سنگین استانداری را قبول مسئولیت کردند، با توجه به توکل به خدا این بار را پذیرفتند و با قدرت انجام وظیفه کردند.

وی ادامه داد: ایشان، بسیار پایدار در ایمان بودند و از ۱۲ سالگی با ایمان قوی وارد میدان مبارزه شدند.

وحیدی با بیان این‌که ایشان، برای دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلام عزیز تلاش کردند، افزود: ایشان، فردی ساده زیست و مردمدار و جانباز ۵۰ درصد بودند اما بیم نداشتند، جای تبریک دارد به عزیزمان جناب آقای خرّم عزیز که امروز نزد خدا در بهترین مکان قرار دارند.

وی با بیان این‌که ایشان در مسئولیت‌های مختلف و در سپاه عاشورا به عنوان فرمانده قوی و مقتدر خوش درخشیدند، گفت: در دوران مسئولیت استانداری نیز خیالمان راحت بود که ایشان هستند و باصلابت و قدرت و قلب محکم و استوار و با تدبیر، فهم، خلاقیت و نگاه بلند و همت برای پیشرفت استان لحظه‌ای درنگ نکردند.

وی افزود: در تمام مدت خدمت و حتی روزهای اخیر نیز بسیار جسمشان فرسوده شده بود، اما با اراده قوی کارها را اداره می‌کردند. هروقت تماس می‌گرفتم که استراحت کنید، می‌گفتند که خوب هستم و کارم را انجام می‌دهم. اخیرا نیز ۲۰ روز پیش از جاده تبریز-میانه بازدیدی داشتند و همواره از پروژه‌های در دست اجرا بازدید می‌کردند و من در هرجایی که می‌دیدم، با تسلط وارد می‌شدند و احساس می‌کردیم که استاندار لایق، مبتکر و دلسوز هستند. امروز چنین استانداری را از دست دادیم و نیروهای مسلح نیز فرمانده مقتدری را از دست دادند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها