کد خبر: 701648
تاریخ انتشار :

احتمال ائتلاف کارگزاران با اعتدال و توسعه یا سایر احزاب اصلاح‌طلب

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به این‌که «منتظر تایید صلاحیت سایر داوطلبان انتخابات مجلس هستیم»، گفت: احتمال ائتلاف کارگزاران با سایر احزاب اصلاح‌طلب یا اعتدال و توسعه وجود دارد.

احتمال ائتلاف کارگزاران با اعتدال و توسعه یا سایر احزاب اصلاح‌طلب
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

یدالله طاهرنژاد در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین فعالیت انتخاباتی حزب کارگزران سازندگی اظهار کرد: ما در حال رصد شرایط هستیم و احتمال می‌دهیم که تغییراتی در صحنه انتخابات رقم خورده و عده‌ای از داوطلبان به صحنه رقابت بازگردند. ما در حزب کارگزاران و برخی دیگر از احزاب اصلاح‌طلب علاقه‌مند به برگزاری انتخابات پرشور هستیم و اگر مردم هم در بین نامزدهای موجود، نامزد مورد علاقه خود را ببینند حتما برای حضر در انتخابات تشویق می‌شوند.

وی افزود: شنیده‌ایم که اواخر هفته یا اوایل هفته آینده قرار است تغییراتی در تایید صلاحیت‌ها انجام شود و امیدواریم که تعداد دیگری از داوطلبان تایید صلاحیت شوند. اگر داوطلبان دیگری هم تایید صلاحیت شوند و امکان ارائه لیست قابل دفاعی وجودد اشته باشد، لیست انتخاباتی خود را ارائه خواهیم کرد ولی در حال حاضر هنوز به این نقطه نرسیده‌ایم و منتظر تایید صلاحیت بقیه داوطلبان هستیم. در حال حاضر تعداد افراد کافی برای ارائه لیست نداریم.

این فعال سیاسی درباره احتمال ائتلاف کارگزاران با سایر احزاب اصلاح‌طلب یا اعتدال و توسعه، تصریح کرد: احتمال ارائه چنین لیستی وجود دارد. کارگزاران در دوره‌های قبل هم اعتقاد به حرکت جمعی داشت ولی تا این لحظه هنوز تصمیمی گرفته نشده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها